Ev hanımları, öğrenciler ve işsizler evde iş imkanı: Hesaplarına direkt 6.000 TL yatıyor
İŞKUR’dan gelen bulgular doğrultusunda, öğrenciler ve işsizler için bir duyuru yapılırken evde ek iş imkanlarıyla beraber 6 bin liraya kadar para kazanabilecekleri ifade edildi ve evde oturarak ek iş gerçekleşebileceği açıklandı.

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü yönünden kritik bir duyuru geldi. Bu bağlamda İŞKUR’dan öğrenciler ve işsizler için bir duyuru yapılırken evde ek iş imkanlarıyla beraber 6 bin liraya kadar para kazanabilecekleri ifade edildi ve evde oturarak ek iş gerçekleşebileceği ifade edildi. Evde Ek İş yaparak para kazanmak isteyenler için işçi alımları devam eder iken bu tür alımlara ev hanımları, öğrenciler ve işsizlerin müracaat yapabildiği paylaşıldı

Vatandaşlar yönünden Evde Ek İşçi Başvuru Şartları Nedir? sorusunun cevabı araştırılıyor. İŞKUR yönünden da bu noktada çok mühim bir duyuru yayımlandı. Bu duyuruda şartlar paylaşılırken şu şekilde ifade edildi:

6 bin liraya kadar para desteği

Evde paketleme işi olarak da tanınan ilanlara müracaat gerçekleştirme isteyenlerin İŞKUR üzerinden de müracaat yapabileceği belirtilirken WEB sitesi üzerinden müracaatlar neticelendiğinde işe giriş yapılacak ve aylık kazanç 2 bin 500 lira ile 6 bin lira arasında olacağı vatandaşlara aktarıldı.

Evde ek iş ya da paketleme işi gerçekleştirme isteyenler İŞKUR internet sitesinden sisteme giriş yaparak müracaat yapılabiliyor. Sisteme giriş gerçekleştirdikten sonra part time sekmesini seçmeye ilgi etmelisiniz.

REKLAM
X
İlgilini çekebilir  BÜYÜKŞEN OLAYINDA FLAŞ GELİŞME

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz