İŞKUR üstünden ilkokul mezunu 14.740 vücut işçisi alınacak! İŞKUR iş ilanları Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üstünden 2022 senesi için Beden İşçisi alım ilanları yayınlanmaya devam etmekte. Özel sektör ve kamuda vazifelendirilmek üzere minimum ilkokul mezunu 14.740 personel alımı uygulanacağı açıklandı.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üstünden Beden İşçisi alım ilanlarına müracaatta bulunmak isteyen adayların ilk önce esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx web sitesine giriş yapmaları ve açılan sayfada “Meslek” seksiyonuna “Beden İşçisi” aratarak ara tuşuna tıklaması gerekiyor. Akabinde açılan sayfada vücut işçisi alımına dair bütün ilanlar listelenecektir.

İŞKUR İŞ İLANLARI İlana girmede önce ilk kez İŞKUR üstünden müracaatta bulunacakların öncelik İŞKUR sayfasına üye girişi yaparak özlük bilgilerini doldurmaları zorunludur. İlana müracaat adımında İŞKUR, T.C kimlik no ve şifre ile adaylardan giriş yapmalarını talep ediyor.

İŞKUR GİRİŞ

Buna ek olarak giriş adımında E- Devlet parolası ile de giriş gerçekleştirme bundan sonra olası.
Bu adımları tamamladıktan sonra listelenen ilanlara giriş yapın. Başvuru koşullarını taşımanız durumunda başvur butonuna tıklayarak çevrimiçi müracaat prosedürünü kolayca tamamlayabiliyorsunuz.

(Türkiye Cumhuriyeti yurtdaşı olmak, En az ilköğretim mezunu, 18 ile 45 yaş arası, Vardiyalı çalışma düzenine ideal, Bazı firmalar yönünden B Sınıfı sürücü belgesine sahip adaylar aranmaktadır.

Beden İşçisi kas kuvvetini kullanarak taşıma, kaldırma, istifleme, kürekleme, kazma gibi işleri kolay işçilik aletlerini lüzumlu yerlerde kullanarak rastgele bir işte ücret karşılığında çalışan şahısdır.

REKLAM
X
İlgilini çekebilir  Hastanın son durumu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz