İsmail Küçükkaya ’nın Babası Bakın Kim Çıktı FOX TV’de sabahları Çalar Saat Programını yayınlayan ve yayınlandığı ilk günden beri önderliği kimseye bırakmayan İsmail Küçükkaya babasının fotoğrafını ilk defa paylaştı Ayrıntılar Haberin Devamındadır..

Sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla ailesine bağlılığını gösteren İsmail Küçükkaya babasının fotoğrafını sosyal medya sitesi İnstagram hesabından duygusal bir açıklama ile paylaştı. Paylaşım kısa vakit içerisinde yüzbinlerce beğeni ve yorumlanırken Türkiye ilk olarak İsmail Küçükkaya ’nın atasını tanımış oldu. Ünlü isim ve gazeteci İsmail Küçükkaya annesine bağlılığı ile tanınıyor.

Fırsat bulduğu her an annesiyle eş güdümlü geçirmeye çalışan Küçükkaya sosyal medya hesaplarından annesiyle olan fotoğraflarını da sık sık paylaşıyor. Ünlü sunucu İsmail Küçükkaya ’nın babası sık sık merak ediliyordu. Milyonların merakla beklediği fotoğrafı bugün paylaşan İsmail Küçükkaya yazdığı notla takipçilerini de gözyaşlarına boğdu.

REKLAM
X

Babam. Güzel adam. Yüreği çok temizdi. Evlatlarına hep güvendi, hem özgüven aşıladı. Hep hak arardı. Hakkını bırakmadı. Her şey ona layık olmak için. Evet onu çok özlüyorum.

İSMAİL KÜÇÜKKAYA KİMDİR?

1972 senesinde Kütahya Simav’da dünyaya gelen İsmail Küçükkaya, ilk ve orta öğrenimini Kütahya’da gördü. Üniversite öğrenimini ise Gazi Üniversitesi Gazetecilik alanında tamamladı. Hürriyet Gazetesi’nde görev aldıktan sonra Sabah ve Star gazetelerinde görev yaptı.

2000 döneminde Akşam gazetesinde köşe yazarlığı görevi üstlenen gazeteci, 2003 döneminde köşe yazarlığını da devam ettirerek SkyTürk TV’de Ankara temsilcisi olarak görev üstlendi.2005-2008 dönemlerinde Akşam Gazetesi’nin Ankara temsilciliği yapan Küçükkaya, 2008 döneminde Kasım tarihinde Akşam Gazetesi’nin genel yayın yöneticiliğini yaptı.

Haziran 2013 döneminde Gezi Parkı vakaları bitişinde görevinden el çektirildi 2013 senesi Eylül döneminde Fox TV’de “Çalar Saat” adlı yayını sunmaya geçti. 2008 döneminde “Cumhuriyetimizi Dair” ve 2012 döneminde “Cumhuriyet’in İlk Yüzsenesi” adlı iki kitap çıkarmıştır.

İlgilini çekebilir  TAM TARİH VERMİŞ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz