enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp
DOLAR
32,2020
EURO
35,0069
ALTIN
2.504,53
BIST
10.643,58

Kahin Vanga

Kahin Vanga
25.05.2022
4
A+
A-
REKLAM
X

2020 PANDEMİSİNİ BİLEN KAHİN BABA VHANDA’DAN Korkutan R-u-s-y-a Açıklaması Dünya Gündemine Oturdu!

İngiliz basınında yer alan haberlere göre Vanga, Rusya’nın dünyanın lider ülkesi olacağını söyledi. Baba Vanga’nın 1979 senesinde y-azar Valentin Sidorov’a “Herkes etkilenecek ama buz gibi tek bir şahsa hiç kimse dokunamayacak. Vladimir’in şöhreti, Rusya’nın şöhretidir” dediği ortaya çıktı.

REKLAM
X

Baba Vanga’nın 1979’da yaptığı bir kehaneti duyan herkes şaşkına döndü Vanga, 1979’da Rus yazar Valentin Sidorov ile buluştu Vanga’nın Rus yazar Valentin Sidorov’la buluşmasında Vanga’nın ‘Rusya’yı kimse durduramayacak, dünyanın tek süper gücü ve efendisi Rusya olacak’ dediği iddia edildi.Vanga, ‘Her şey buz gibi çözülecek geriye yalnızca el değmemiş olarak Vladimir’in ihtişamı, Rusya’nın ihtişamı kalacak’ derken burada kastettiği kişinin Vladimir Putin olduğu iddia ediliyor. Baba Vanga’nın, “Birçok kurban verilecek.

Kimse R–us-y-a’yı durduramayacak. Herkes ondan uzaklaşacak ve yolundan çekilecek. Fakat aynı zamanki Dünya’nın lordu olacak” dediğini aktaran İngiliz basını, Putin’in Dünya liderliğine oynayacağını iddia etti.

REKLAM
X

“ŞANI KALACAK”

İngilizlerin medyası başta olmak üzere fazlası medya kuruluşunda 2018 senesinde Baba Vanga’nın kehanetlerini ortaya çıkmış ve ünlü kahinin 1979’da R-u-s-ya’nın çok güçleneceğini söylediği iddiası büyük gündem olmuştu.

Basında çıkan haberlerde Baba Vanga, “Her şey eriyip yok olacak, yalnızca Vladimir’in şanı, Rusya’nın şanı kalacak ve yalnızca bu değil Rusya yalnızca ayakta kalmayacak, Dünya’yı da domine edecek” demişti.

İngiliz gazetesi olan The Sun’da yer bulan haberde, Baba Vanga’nın bu açıklamayı yazar Valentin Sidorov’a yaptığı da bildirildi. Baba Vanga, Rusya ve Vladimir ile ilgili öngörüsünü yaptığında Putin henüz 27 yaşında bir gençti.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.