2019 yılında meme kanseri teşhisi konulmuş ve bir yıl sonra hastalığı yendiğini açıklamıştı. Ama tekrar nüksetti ve yaşama veda etti. Detaylar yazımızın devamındadır.

Adını duyurduğu “EastEnders” adlı dizide “Mary Flaherty” karakterine hayat veren Melanie Clark Pullen’ın, geçen 29 Mart’ta hayata veda ettiği açıklandı. 2019 yılında meme kanseri teşhisi konulan Pullen, bir yıl sonra hastalığı yendiğini açıklamıştı.2020’de The Irish News’a konuşan Melanie Clark Pullen, o dönemde vücudunun kanserden tamamen arındığını söylemişti.

HASTALIK NÜKSETMİŞTİ

REKLAM
X

Fakat geçen yılın haziran ayında hastalık bu kez beyninde ortaya çıkmıştı. İrlandalı oyuncu, hastalıkla mücadelesini de sosyal medya hesabından hayranlarıyla adım adım paylaşmıştı.

Ancak tekrarlayan hastalığın ardından gördüğü radyoterapi ve kemoterapi tedavileri bile sonuçsuz kaldı ve Pullen hayatını kaybetti.Ünlü oyuncu geriye acılı eş ve 3 çocuk bıraktı.

ÜÇ ÇOCUK ANNESİYDİ

Melanie Clark Pullen, 1997 ile 1999 yılları arasında dünya ekran tarihinin en ünlü ve uzun süreli yapımlarından biri olan ‘EastEnders’ dizisinde kamera karşısına geçmişti. Pullen, daha sonra ‘Demiryolu Çocukları’ adlı dizide rol almıştı. Ünlü aktris; ‘Ordinary’, ‘Camelot’ ve ‘Casualty’ gibi yapımlarda da rol almıştı.Melanie Clark Pullen, yazar Simon Maxwell ile evli ve üç çocuk annesiydi

İlgilini çekebilir  EVE GİDİNCE ANLAŞILDI

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz