Sevilen sanatçılardan biri. Karın ağrısı şikayet ile hastaneye gitti. Ama malesef yaşama veda etti. Daha 34 Yaşındaydı. karın ağrısı şikayetiyle başvurduğu hastanede alındığı yoğun bakım ünitesinde hayatını kaybetti. Ayrıntılar haberin devamındadır.

REKLAM

Salim SARIKOÇ/SÜRMENE, (Trabzon), (DHA) – TRABZON’un yerel sanatçılarından Mesut Kurt (34) karın ağrısı şikayetiyle başvurduğu hastanede alındığı yoğun bakım ünitesinde hayatını kaybetti. Genç sanatçı memleketi Sürmene ilçesinde toprağa verildi.

Trabzon’un tanınmış yöresel sanatçılarından Mesut Kurt, İstanbul’da yaşadığı evinde karın ağrısı şikayetiyle Başakşehir Çam ve Sakura Hastanesi’ne başvurdu. Zehirlenme şüphesiyle yoğun bakımda tedaviye alınan Kurt’un beyin ölümü gerçekleşti.

Genç sanatçının yakınları, Kurt’un beyin ölümü gerçekleştikten 72 saat sonra cenazesini teslim aldı. Ölümü ile ilgili savcılık incelemesi başlatılan genç sanatçı memleketi Trabzon’un Sürmene ilçesi Soğuksu mahallesinde öğlen vakti kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi. C-enaz-eye, Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün ile yerel sanatçılar katıldı.

REKLAM
X

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz