enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp
DOLAR
32,2020
EURO
35,0069
ALTIN
2.504,53
BIST
10.643,58

Kehanetleri Herkesi Korkuttu

Kehanetleri Herkesi Korkuttu
13.03.2023
2
A+
A-

Dünyayı bekleyen 5 felaket var! Salgını yangınları ve depremleri bilen Baba Vanga’nın yeni kehanetleri Vanga’nın 2023 kehanetleri Dünyayı bekleyen 5 felaket var! Salgını yangınları ve depremleri bilen Baba Vanga’nın yeni kehanetleri Vanga’nın 2023 kehanetleri tüyler ürpertti..Ayrıntılar diğer sayfada haberimiz detayındadır..

27 yıl önce hayatını kaybeden kahin Baba Vanga’nın kehanetleri gerçekleşemeye devam ediyor. Yeni kehanetler ortaya çıktı. Detaylar galerimizde.

REKLAM
X

Ünlü kahin Baba Vanga’nın kehanetleri gerçekleşmeye devam ediyor. Kimileri bu kehanetleri ürkünç bulurken, kimileri de geçmişte gerçekleşen kehanetlerden ders çıkarılması gerektiğini düşünüyor. Peki, Baba Vanga’nın 2021 yılı kehanetlerinde neler var? İşte merak edilen sorunun yanıtı…

2020 yılı bir hayli zor bir yıl olmuştu. Koronavirüs salgınından dolayı insanlar aylarca evlerine kapanmak zorunda kalmışlardı. 2021 senesinin büyük bir bölümü de geride kaldı fakat salgın hastalık hala sürüyor. Ek olarak depremler ve orman yangınları insanlığı büyük bir sınava tabi tutuyor.

Zor zamanlar gelecek

Baba Vanga, 2021 yılında da insanlığın felaketlerden çok çekeceğini dile getiriyor. 2021 senesi için, “Zor zamanlar gelecek, dünya çok acı çekecek. Büyük felaketler yaşanacak. İnsanların bilinci değişecek, inançlarıyla ayrılacaklar.” ifadelerini kullanmıştı.11 Eylül saldırısı, Obama’nın başkan seçilmesi ve hatta koronavirüs salgınını kehanetleri ile bildiği iddia edilen Bulgar Kahin Baba Vanga kehanetleriyle yıl sonuna doğru bir kez daha gündeme geldi.

Balkanlar’ın Nostradamus’u olarak bilinen Baba Vanga’nın 2023 yılı için yaptığı 5 tahmin bugün dünya basınında da sosyal medyada da en çok konuşulan konular arasına girdi.Bundan 27 yıl önce, 1996 yılında 84 yaşındayken hayatını kaybeden Baba Vanga’nın kehanetlerinden geriye hiçbir yazılı metin kalmadı ancak insanlar 5079’a kadar her yıl için tahminler bırakan Bulgar kahinin öngörülerini takip etmeye devam ediyor.

2022’de deprem ve afetlerin artacağını söylemişti
Deprem ve afetlerin artacağını, içme suyu ve gıda maddelerinde kıtlık yaşayacağını öngören Baba Vanga 2023 yılı için de çok iç açıcı bir tablo çizmedi.

1- NÜKLEER PATLAMA OLABİLİR

Çernobil felaketini doğru tahmin eden kahin, 2023 yılında olası bir nükleer santral patlaması konusunda uyarıda bulundu. Daha geçtiğimiz ay Ukrayna’da yer alan Zaporijya santralinin çevresinde meydana gelen güçlü patlamalar ve Rusya’nın nükleer silah kullanabileceği yönündeki endişeler bu tahmini çok daha gerçekçi ve ürkütücü hale getiriyor.

2- NORMAL DOĞUMLAR SONA ERECEK

Balkanlar’ın Nostradamus’unun yaptığı tahminler içinde en dikkat çeken senaryo, doğal insan doğumlarının sona ermesi oldu. Kahine göre hükümetler doğal insan doğumlarını önüne geçecek ve insan yaşamının laboratuvarda üretimi için baskı uygulayacaklar. Bilim insanları “BioBag” adını verdikleri bir buluş 2017 yılında 105 ile 120 gün boyunca sekiz cenin kuzu yetiştirmeyi başarmıştı.

Geçtiğimiz günlerce tanıtımı yapılan EctoLife projesi ise geleneksel doğumun yerini alabilecek yapay rahimler üreteceğini ve gelecekte bebeklerin kapsüller içerisinde büyüyebileceğini öne sürüyor. (EctoLife projesi tanıtımından) Baba Vanga’nın kehaneti sosyal medya kullanıcılarının aklına bu iki projeyi getirdi.

REKLAM
X

3- FECİ GÜNEŞ FIRTINALARI

Vanga 2023 yılında Dünya’nın ölümcül bir Güneş Fırtınası’nın hedefi olacağı kehanetinde bulundu. Güneş fırtınaları toplu elektrik kesintilerine ve iletişim kesintilerine neden olarak bir dizi soruna neden olabilir.

4- İNSANLAR ÜZERİNDE BİYOLOJİK TESTLER

Ünlü kahin ayrıca ‘büyük bir ülkenin’ insanlar üzerinde biyolojik silah çalışmaları yapacağını ve bunun da binlerce insanın ölümüyle sonuçlanacağı kehanetinde bulundu.

Baba Vanga’nın kehanetinde ülke ismi verilmedi. Ancak pek çok sosyal medya kullanıcısı bu ülkenin Rusya, Çin, Kuzey Kore veya İran olabileceği yorumunda bulundu.

5- DÜNYANIN YÖRÜNGESİ DEĞİŞİYOR

Bulgar kahinin son 2023 kehaneti ise Dünya’nın yörüngesinin değişeceği. Böyle bir değişiminin yaşanması, aşırı sıcak havalar, yükselen deniz seviyeleri gibi krizlere yol açacağından çevremiz için yıkıcı sonuçları olabilir.

Baba Vanga kimdir? Hangi hastalıktan öldü?

REKLAM
X

Baba Vanga, 31 Ocak 1911 tarihinde dünyaya geldi. Bulgaristan’ın Kozhuh dağlarında hayatının çoğunu geçiren bitki uzmanının paranormal yeteneklere sahip olduğu düşünülüyor. Küçükken bir kasırgaya yakalanan Vanga, günler sonra gözleri kum ve toz ile kaplı bir şekilde bulundu. Kahin tüm iyileştirme çabalarına rağmen görme yetisini kaybetti.

Dünya Savaşı sırasında, Vanga’nın paranormal yetenekleri olduğu öne sürüldü. İnsanlar yakınlarının hayatta olup olmadığını öğrenmek için ona gidiyordu. Hatta ziyaret edenler arasında Bulgaristan Çarı III. Boris de vardı.

Meme kanserinden hayatını kaybetti

Vanga, 11 Ağustos 1996 tarihinde meme kanserinden öldü. Cenazesine birçok devlet adamı dahil olmak üzere büyük kalabalıklar katıldı.2025: Avrupa’nın nüfusu hala düşük.2028: Keşfedilen enerji türlerine bir yenisi daha ekleniyor. Açlık seviyesi ise azalıyor.2033: Hali hazırda erimeye devam eden buzulların erime hızı giderek yükseliyor, buna bağlı olarak da okyanusların su seviyesi artıyor ve liman kentleri için tehdit artıyor.

otel,trivago,kayak otelleri,yaz otelleri,tatil,bungalov,suit otekl,hotel,Kredi başvuru yap, ihtiyaç kredisi başvuru, tatil kredisi başvuru, beyaz eşya kredisi başvuru, taşıt kredisi, 2. el taşıt kredisi başvuru yap, ev kredisi başvuru yap, ihtiyaç kredisi alma, banka kredisi başvurusu, online kredi başvurusu, banka kredi başvuru, akbank kredi başvuru, finansbank kredi başvurusu, iş bankası kredi başvurusu,vakıfbank kredi başvurusu, ziraat kredi başvurusu, teb kredi başvurusu, yapı kredi başvuru, kredi kartı başvurusu, banka kredisi başvurusu, online kredi başvuru yap

otel,trivago,kayak otelleri,yaz otelleri,tatil,bungalov,suit otekl,hotel,Kredi başvuru yap, ihtiyaç kredisi başvuru, tatil kredisi başvuru, beyaz eşya kredisi başvuru, taşıt kredisi, 2. el taşıt kredisi başvuru yap, ev kredisi başvuru yap, ihtiyaç kredisi alma, banka kredisi başvurusu, online kredi başvurusu, banka kredi başvuru, akbank kredi başvuru, finansbank kredi başvurusu, iş bankası kredi başvurusu,vakıfbank kredi başvurusu, ziraat kredi başvurusu, teb kredi başvurusu, yapı kredi başvuru, kredi kartı başvurusu, banka kredisi başvurusu, online kredi başvuru yap

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.