Bir zamanların sunucusu ve başarılı oyuncusu Kenan Işık’ın sıhhat hali nasıl? Arkadaşının açıklamaları gündeme bomba gibi düştü. Haliyle bu hal çok sorgulandı. Pek çok bireyin yanıtını beklediği ilerlemeler bundan sonra sonuçlanıyor. Kenan Işık’ın sıhhat haline dair mühim açıklamalar…

Başarılı oyuncu Selçuk Yöntem, gene kendi gibi sunuculuk ve oyunculukla adından söz ettiren Kenan Işık’ın sıhhat haline değindi. Geçirdiği kaza ardından uzun süredir komada olan ismin beyin ölümü gerçekleşti mi merak ediliyor.

Bitkisel hayatta olup olmadığı da soruluyordu. Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmayı sunması ile bilinmekteydi. Bir süre geçince şahsının Selçuk Yöntem ve Kenan İmirzalıoğlu görev yaptı Onun üslubuna yakın bir şekilde sunmaları da dikkatleri üstüne çekmişti.

REKLAM
X

Kenan Işık’ın sıhhat haline dair son dakika ilerlemeleri paylaşılıyor. Gelişmeler ışığında ünlü isim ile alakalı detaylı detaylar meydana çıktı. Yöntem, yaptığı bildirimde “Asıl unutulmaz olan, Kenan Işık o kadar güzel sunuyordu ki, seyrederken ‘Bunu ondan diğer kimse sunamaz’ diye düşünüyordum.

‘Kendim sunsam nasıl sunarım?’ diye bile aklıma gelmiyordu. Ben ve Kenan ortak ekoldeyiz devlet tiyatrosundan. . Farklı bir üslup ile sunmak yarışmayı zedeleyebilirdi. Son hali ile alakalı bilgim yok ancak hali stabil diye biliyorum.

Yaşam mucizeler ile doludur” ifadelerine yer verdi. Öte yandan Kenan Işık’ın hali önemiyetini korumakta. Kendisinden olumlu haber gelmesi halinde son dakika gelişmesi olarak paylaşacağız.

İlgilini çekebilir  Bu kabile yetişkin insanlara öyle bir şey yapıyor ki

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz