SON DAKİKA!
Ülkemizin ünlü şarkıcılarından Kibariye’den maalesef kötü haber geldi..
Haberi duyan takipçileri büyük bir üzüntüye kapıldı..
Maalesef haber hastaneden geldi..

REKLAM

Kibariye, katıldığı bir programda Seda Sayan itirafıyla gündem olmuştu. Seda Sayan ile bir dönem aynı evde yaşadıklarını ve Sayan’ın kendisini adeta çekip çevirdiğinden bahseden Kibariye, Sayan’ın kendisinin kazandığı paradan kalacağı eve kadar kendisini yönlendirdiğini söyledi.

Şarkıcı, Sayan’ın para işlerinden anlamadığını bildiği için kendisine hep yardımcı olduğunu ve bu yüzden ona çok büyük bir minnet borcu olduğunu ifade ederken duygulandı.

“EVİ TOPLAYAN SEDA’YDI”

REKLAM
X

Seda Sayan ile anılarını anlatırken duygulanan Kibariye, Seda Sayan’ın evi derleyen, toplayan temizleyen taraf olduğunu ifade ederek, Kadırgalı Aysel lakaplı Sayan’ın ezelden beri çok temiz olduğunu da anlattı.”

‘HADİ KİBOŞUM UYUYALIM’ DER, YOĞURT YEDİRİRDİ”

Seda Sayan’la yıllarca aynı evi paylaşan Kibariye;”30 sene geçirdim. Bana yardım ediyordu. Allah razı olsun. Yemeğimi yapardı. ‘Hadi Kiboş’um uyuyalım. Yarın sesin çıkmaz’ derdi. Yoğurt yedirip yatırırdı.

Kendisi evi toplayıp, bulaşıkları yıkayıp… Aynı karyolada sarılıp yatıyorduk” açıklamalarında bulunmuştu.

Kibariye’den kötü haber! Konserlerini iptal etti Şarkıcı Kibariye, korona oldu. Testi pozitif çıkan Kibariye Instagram sayfasından konserini iptal ettiğini duyurdu.

İşte Kibariye’nin o paylaşımı: “Değerli takipçilerim, covid testimin pozitif çıkmasından dolayı 25 Ocak 2022 tarihinde gerçekleştireceğimiz konserimizi ileri bir tarihe erteledik. Karantina süresini sağlıkla bitirip, yeni tarihi sizlerle paylaşacağım. Sağlıklı günlerle kalın”

İlgilini çekebilir  ÇOCUKLARINI ve EŞİNİ BIRAKAN KADIN DAMADIYLA KAÇTI

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz