Gün geçmiyor ki ülkemizde tuhaf olaylar yaşanmasın. Her gün başa bir korkunç haber ile güne başlıyoruz. Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde meydana gelen olaya inanamayacaksınız. Detaylar haberimizin devamında.

REKLAM

Son dönemlerde cinayet, hırsızlık, taciz olayları artmaya başladı. Her gün inanılmaz bir haberle güne başlıyoruz. Sığınağımız olan evimizde bile güvende hissedemiyoruz. Kocaeli’de yaşayan Osman Karatoprak evinin salonunda yaşadıkları yüzünden hayatı değişti.

EVİNE GİREN HIRSIZI PANTOLONU İNİK YAKALADI

14 Ocak sabahı Osman Karatopak isimli bir adam gece uyandığında evinin salonunda pantolonu inik bir şekilde yakaladı. Ne yapacağını şaşıran adamın daha sonra başına gelenler ise çok ilginç. Çoğu insan evinde bile güvende hissedebilmek için camlarına kilit takar, kapılarına iki üç kilit takar. Bazen bu önlemler bile kendi evinizde güvende olmanızı sağlamaz. Gölcük’te yaşanan olay da tam olarak bu şekilde Karatoprak bir anda evin ortasında pantolonu inik bir adam görünce ne yapacağını şaşırdı.

EVE GİREN HIRSIZI BICAKLADI

Koacaeli’de 14 Ocak sabahı Gölcük ilçesi Yeni Mahalle’deki apartmanın giriş katında meydana gelen olayda, tersane işçisi Osman Karatoprak eve hırsızlık amacıyla giren Murat Yarar’ı çıkan arbedede bıçakladı.

REKLAM
X

HIRSIZ HAYATINI KAYBETTİ

Evden kaçan Yarar, yaklaşık 100 metre sonra yere yığıldı. Osman Karatoprak çevredekilerden yardım istedi. İhbar üzerine gelen sağlık ekibi tarafından hastaneye kaldırılan Murat Yarar, hayatını kaybetti. Yarar’ın hırsızlık suçundan sabıkasının olduğu ortaya çıktı.

YATAK ODASINDAN SESLER GELİYORDU

Gözaltına alınan Osman Karatoprak, emniyetteki ifadesinde sabah kahvaltı yaptığını ve masayı toparladığı sırada yatak odasından sesler geldiğini aktararak, “Masada bulunan tavayı sol elime, bıçağı sağ elime alıp odadan çıktıktan sonra seslerin geldiği yatak odasına doğru yöneldim. Kapıyı açtığımda alt kısmında pantolonu inik vaziyette bir erkek şahsın halıya işediğini gördüm. Şahsı görünce birden korktum ve ‘Sen kimsin’ diye sordum.

Pantolonunu çekti ve kemerini taktı. Bana da, ‘Ne yapacaksın, elindeki bıçakla bana mı vuracaksın’ diyerek sağ elini belinin arka kısmına doğru götürdü ve bulunduğu yerden üzerime doğru zıpladı. Bana saldırınca ben de korku ve panikle elimde bulunan tavayı bu şahsın omuz kısmına doğru vurmaya başladım ve yine elimde bulunan bıçağı şahsın kalça kısmına doğru sallayarak kendimden uzaklaştırmak istedim. Can havliyle ben bu şahsı yaralayıp yaralamadığımı bilmiyorum” şeklinde kendini savundu.

KASTEN ADAM ÖLDÜRMEK SUÇUNDAN TUTUKLANDI

Murat Yarar’ı bıçaklayan Osman Karatoprak ise kasten adam öldürmek suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Yarar’ın hırsızlık suçundan sabıkasının olduğu ortaya çıktı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz