Magazin Dünyasının Ünlü Kavgaları ve Davaları

Bu zamana kadar yaşanmış kavgalar ve birbirleriyle davalık olan ünlüleri sizler için derledik. Son olarak Sermiyan Midyat, gözaltına alınmasıyla gündeme geldi. Detaylar galerimizde…

Magazin dünyası çoğu zaman ilginç konuların içinde var olabiliyor. Şüphesiz de bunların başında televizyonda ve sosyal medyada yaptıkları tartışmalar var.

  • Yeşim Salkım, Seda Sayan’a bir dis video atmıştı. Olay o kadar büyümüştü ki, olayın içine Gülben Ergen, Demet Akalın da dahil olmuştu.

Demet Akalın, İrem Derici’ye durduk yere saygısız demişti.

REKLAM
X

Vildan Atasever – Mehmet Erdem

Vildan Atasever ile Mehmet Erdem’in arasında Defne Samyeli krizi yaşandı! Söylenenlere göre 5 Kasım’da Yeni Gazino’da birlikte sahne alacak olan Mehmet Erdem ile Defne Samyeli’yi kıskanan Vildan Atasever, programı iptal ettirdi. Eşi Mehmet Erdem’in yerine Hüsnü Şenlendirici getirildi. Bu sözleşme iptali Mehmet Erdem’e 100 bin liraya mal oldu!

Alişan – Nihat Doğan

Nihat Doğan, “Öpüşme sahnesi olmadığı için seçtim” diyen Alişan’a “Evlendikten 7 ay sonra çocuk oldu. Alişan’ı kınıyorum” dedi.

İzzet Yıldızhan

İzzet Yıldızhan, 2011 yılında yargılandığı davada beraat ettiğini açıkladı. Yıldızhan, “Bana iftira attılar 2011 yılında yargılandım ama hiçbir suçtan ceza almadım, bu yargıyı istediğim gibi yönlendirebilir miyim? İftiraları asılsız çıktığı mahkemece onaylandı beraat ettim. Hiçbir suç işlemedim” dedi.

Sermiyan Midyat

Malatya’da gözaltına alınan Sermiyan Midyat, para cezasını ödedikten sonra serbest bırakıldı. Midyat sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında, “Dostlar uçakta beni görüp de hayal kuran bir işgüzar dedikodusuyla haber yapan araştırmacı gazeteciler gözaltına alındığımı yazmış, Merak buyurmayın, gayet göz önündeyim. Harç parası yatmamış vergi dairesine. Asayiş berkemal, akşama Sermiyan Midnight ile görüşmek üzere Malatya” ifadelerini kullandı.

Safiye Soyman – Faik Öztürk

İlgilini çekebilir  TOKİ konut, iş yeri başvurusu başladı

Safiye Soyman ve Faik Öztürk çifti, 2016 yılında Bilecik’in Bozüyük ilçesinde kurdukları SF Müzik Yapım Gıda Turizm İnş. Tic. Ltd. şirketi üzerinden çok sayıda kişiyi dolandırdığı iddia edildi. Şirket için yaklaşık 100 bin TL değerinde ürün tedariki için anlaşan Eskişehir’de bir üretim tesisi sahibi vatandaşın şikâyeti üzerine Eskişehir Cumhuriyet Başsavcılığı’nın başlattığı soruşturma tamamlandı. 3 yıldan 10 yıla kadar hapis cezası ve 5 bin gün adli para cezası istenen Safiye Soyman ve Faik Öztürk çiftinin yargılandığı davada ilk celse görüldü.

Faik Öztürk’ün kendisine ait şirketten yaklaşık 100 bin TL değerinde ürün sipariş ettiğini söyleyen müşteki, ‘Kendileri tanınmış kişiler olduğu için itimat ettik. Az miktarda kısmi ödeme yaptılar, ancak başka ödeme yapmadılar’ şeklinde konuştu. Mahkeme heyeti, Safiye Soyman ve Faik Öztürk’ün savunmalarının alınması ve dosyadaki eksiklerin giderilmesi için duruşmayı 31 Mayıs’a erteledi.

Nusret Gökçe

Nusret Gökçe’nin restoranına 10 günlük kapanma cezası uygulandı.

Mehmet Yalçınkaya – Somer Sivrioğlu

Mehmet Yalçınkaya ile arası bozuk olan Somer Sivrioğlu, “Ekmeğimizi, derdimizi, emeğimizi bölüşmüşüz yıllarca. Hayatı dolar, lira, dedikodu, yalan olanların anlamasını beklememek lazım. Kardeşimdir gerisi laf-ı güzaf” açıklamasını yaptı ve Mehmet Yalçınkaya’yı etiketledi.

Okan Kurt

Demet Akalın’ın eşi Okan Kurt, restoranının yanında bir kavgaya karıştı. Demet Akalın sosyal medya hesabından yardım çağrısında bulundu.

Tamer Karadağlı – Nihal Yalçın

Tamer Karadağlı ve Nihal Yalçın arasında ödül töreninde gerginlik yaşandı.

Reynmen – Hakkı Bulut

Ünlü türkücü Hakkı Bulut Kızlar adlı şarkısının müziğini çalarak Biziz şarkısında kullanan Reynmen’e dava açtı. Reymen adıyla bilinen sosyal medya fenomeni Yusuf Aktaş’ın arabulucuk tekliflerini reddetmesi sonrasında Hakkı Bulut olayı mahkemeye taşıdı.

Arda Turan – Berkay

İlgilini çekebilir  Hormamayı Bitiren Mucize

Arda Turan, Berkay’ın eşine asılmıştı bu yüzden de arkadaşlar arasında kavga çıkmıştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz