Bu zamana kadar yaşanmış kavgalar ve birbirleriyle davalık olan ünlüleri sizler için derledik. Son olarak Alişan ve Nihat Doğan’ın kavgası gündeme bomba gibi düşmüştü. Detaylar galerimizde…

Magazin dünyası çoğu zaman ilginç konuların içinde var olabiliyor. Şüphesiz de bunların başında televizyonda ve sosyal medyada yaptıkları tartışmalar var.

ÇOK KONUŞULAN KAVGALAR
İlk olarak bu yeni gelişen tartışmamızdan başlayarak televizyon tarihinin ünü kavgalarına bakalım. Kavga etmek, küsüşmek, dostlukların bitmesi ve laf sokmalar her ne kadar tatsız ve üzücü olaylar olsalar da bunlara üçüncü kişi olarak şahit olmak ve izlemek de o kadar eğlenceli!

NİHAT DOĞAN, ALİŞAN’I TOPA TUTTU
Alişan, oyuncu eşi Buse Varol için “Öpüşme sahnesi olmadığı için seçtim” demişti. Nihat Doğan da Alişan’ın bu sözleri üzerine açtı ağzını yumdu gözünü! Nihat Doğan, Alişan’ın eşi Buse Voral’un evlenmeden önce yaptıklarını gün yüzüne çıkardı.

İşte o iğrenç ithamlar…
Yeşim Salkım, Seda Sayan’a bir dis video atmıştı. Olay o kadar büyümüştü ki, olayın içine Gülben Ergen, Demet Akalın da dahil olmuştu.

Demet Akalın, İrem Derici’ye durduk yere saygısız demişti.

Vildan Atasever ile Mehmet Erdem’in arasında Defne Samyeli krizi yaşandı! Söylenenlere göre 5 Kasım’da Yeni Gazino’da birlikte sahne alacak olan Mehmet Erdem ile Defne Samyeli’yi kıskanan Vildan Atasever, programı iptal ettirdi. Eşi Mehmet Erdem’in yerine Hüsnü Şenlendirici getirildi. Bu sözleşme iptali Mehmet Erdem’e 100 bin liraya mal oldu!

Nihat Doğan, “Öpüşme sahnesi olmadığı için seçtim” diyen Alişan’a “Evlendikten 7 ay sonra çocuk oldu. Alişan’ı kınıyorum” dedi.

Nusret Gökçe’nin restoranına 10 günlük kapanma cezası uygulandı.

Mehmet Yalçınkaya ile arası bozuk olan Somer Sivrioğlu, “Ekmeğimizi, derdimizi, emeğimizi bölüşmüşüz yıllarca. Hayatı dolar, lira, dedikodu, yalan olanların anlamasını beklememek lazım. Kardeşimdir gerisi laf-ı güzaf” açıklamasını yaptı ve Mehmet Yalçınkaya’yı etiketledi.

İlgilini çekebilir  Üzücü haber hastaneden geldi
REKLAM
X

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz