MasterChef Burcu Bakın Kim Çıktı! MasterChef Burcu’nun ailesi kim? MasterChef Burcu kimdir, aslen nereli, kaç yaşında ve boyu kaç? Burcu Önal ve Ajda Pekkan’ın nasıl tanıştığı merak edildi. Ayrıntılar haberin devamındadır.

Burcu geçtiğimiz günlerde konuya dair kısa bir açıklama yapmıştı. Ardından sosyal medyada Ajda Pekkan ve Burcu Önal gündem oldu. Peki, MasterChef Burcu’nun ailesi kim? MasterChef Burcu kimdir, aslen nereli, kaç yaşında ve boyu kaç? Detaylar haberde.

4. sezonda ekranlarda fırtınalar estiren MasterChef 2021 tüm hızıyla devam ediyor. Yeni sezonda ana kadro adaylarından MasterChef Burcu Önal’ın ailesi ve hayat hikayesi merak ediliyor. geçenlerde programda Ajda Pekkan ile olan bir anısını anlatan Burcu Önal sosyal medyada gündem olurken MasterChef Burcu ve Ajda Pekkan’ın tanışma hikayesi de merak edildi.

MasterChef 2021 yarışmacısı Burcu Önal, 1986’da İstanbul Beyoğlu’nda dünyaya geldi. 15 sene Asya’da yaşayan MasterChef Burcu Önal, küçük yaşlarda Filipinli bir ailede sonrasında da Çinli bir ailede büyüdü. Aslen Diyarbakırlı olan yarışmacı, İbrahim Önal ile evlidir.

“Bir dönem Ajda Pekkan ile aynı evde kalıyordum” ”Ben dünü dünde bıraktım şefim. Bir dönem aynı evde kaldığım Ajda Pekkan bana bu konuda bir ders vermişti. Yemek bilgisi çok iyidir Ajda Hanım’ın sürekli tatlı tatlı didişirdik. Yine öyle bir günün ertesi sabahında kahvaltıda endişeliydim. Ajda Hanım da tam aksine bana çok iyi davrandı. Ben Ajda Hanım’a tartışmamızdan ötürü kötü davranacağını düşündüğümü söylediğimse ise ‘Burcu ’cum ben dünü düşünsem bugün Ajda Pekkan olmazdım’ dedi. Bu da benim için ders oldu.”

İstanbul’da 1986 yılında dünyaya gelen MasterChef Burcu 15 sene boyunca Asya’da yaşamına devam etmiş, bir süre Filipinli bir aile tarafından büyütülmüştür. Ardından da Çinli bir ailenin alması ile beraber bu yaşlara kadar gelen başarılı yarışmacının aslen Diyarbakırlı olduğu da biliniyor. Kendisini bildiği ilk yaşlardan itibaren mutfağa karşı farklı bir tutkusu olmasından dolayı uzun yıllar yurt dışında gemilerde garsonluk yapsa bile asıl tercihlerine geri dönmüştür.

İlgilini çekebilir  Yeni İller Geliypr

Ülkemize gelerek İstanbul Tarlabaşı’nda Sini Ethnic isminde Asya yemeklerinin yer aldığı bir restoran açarak çalışmalarına burada devam etmektedir. Eşi ile beraber devam ettirdiği işine bir süre ara vererek şu an başarılarını en iyi şekilde yarışmada göstermek için ellerinden gelenin en iyisin sunmaya devam ediyor.

MasterChef 2021 yarışmacısı Burcu Önal, Ajda Pekkan ile ilgili bir paylaşım yaparak takipçilerinin dikkatini çekti. Burcu Önal, Instagram’dan yaptığı paylaşımda şu bilgilere yer verdi; “Ah nerden başlasam nasıl anlatsam bendeki seni ifade eder bilemem…

@ajdapekkan Küçücüğüm yolum bir starın sahnesinden geçiyor baktıkça gözlerim kamaşıyor ve nasıl oluyorsa o kadar çocuğun içinde o ışık bana yaklaşıp, beni öpüyor Sonra ne mi oluyor yıllarca onu gördüğüm her an o büyülü sahneye ve o güzel kokulu öpücüğe ışınlanıyorum. Herkes Ajda Pekkan izleyip, dinlerken ben hayaller aleminde kalbim pır pır … Hikaye böyle kalır mı ?

tabii ki hayır bir yıldız dokunmuş artık bana ve kalbime sonra tekrar tekrar yolumuz kesişiyor Nasıl anlatayım diye söze başladım çünkü kalbimde gönlümde onu tanıdıkça yaşayan bir efsane bir süperstar olmasının dışında o kadar çok özelliğine şahit oldum ki merhameti, kalbi, özelikle işini aşkla yapan insana olan sevgisini şefkatini o kadar derinden hissettim ki o yüzden kelimelere dökmek çok zor O kadar yol, yordam gördüm Belki dünyaları yedim içtim Ama bu yaşa kadar göremediğim Çözemediğim ne çok eksiğim varmış ve ben ne kadar şanslıymışım ki yaşayan bir efsanenin bilgeliği ve tecrübesi ile bunları öğrendim. Hem de en güzel anılarımızın içinde…

REKLAM
X

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz