Bülent Ersoy’un erkekken kendisini hamile bıraktığını iddia eden kadın öyle şeyler itiraf etti ki! Bülent Ersoy’un erkekken kendisini hamile bıraktığını iddia eden kadından şoke eden itiraflar! ….Ayrıntılar Haberin Devamındadır..

REKLAM

Türkiye’nin Diva’sı Bülent Ersoy’un cinsiyet değiştirmeden önceki aşk hayatı merak ediliyor. Arşivlere düşen bazı görüntüler görenleri şaşkınlığa uğratıyor. Peki bu işlerin aslı astarı ne? Bülent Ersoy önceki döneminde kimlerle aşk yaşadı? Mehtap Hasbek kim? İşte tüm merak edilenler..
Bu konuda çeşitli rivayetler olsa da Diva, cinsiyet değiştirmeden önce yaşadığı ilişkisi hakkında ser verip sır vermiyor ancak Mehtap Hasbek öyle iddialarda bulundu ki, magazin gündemi deyim yerindeyse sallandı.

1981 yılında Londra’da cinsiyet değiştirdikten sonra genellikle genç ve yakışıklı erkeklerle evlilikleri ve birliktelikleri gündem olan Diva, görünüşe göre cinsiyet değiştirmeden önce de çok canlar yakmış.

Yeşim Soydan, 2006 yılında yayımladığı kitabında Bülent Ersoy’un cinsiyet değiştirmeden önce Mehtap Hasbek ile nişanlı olduğunu yazmış ve bu iddia ile magazin gündemini belirlemiş.

REKLAM
X

Yeşim Soydan 2006 yılında yayımladığı kitabında, Bülent Ersoy’un 1971 yılında Mehtap Hasbek’i hamile bıraktığını iddia etti. İşin daha da fenası, Mehtap hanım o yıl katıldığı bir programda ’35 yıl önce nişanlandık’ diyerek bu iddiaları doğruladı.

İddia edilen kişi Diva olunca, magazinciler bu malzemenin peşini bırakmadı. Günlerce TV’lerde tartışılan olaya Türk halkı da dahil oldu. Flash TV’de yayınlanan programda yayına bağlanan kadın bir izleyici Bülent Ersoy’un daha önce de nişanlandığını iddia etti.

Sert çıkışları ile bilinen Diva, bu iddia karşısında çılgına döndü. Flash TV’de izleyicinin yayına bağlanmasının hemen ardından Bülent Ersoy da programa telefonla katıldı. Ersoy ‘Asla nişanlanmadım, doğurmadım ve doğurtmadım da!’ şeklinde bir açıklama yaptı.

Diva yaptığı açıklamalarda paylaşılan görüntülerin aslında bir kurgu olduğunu ve tamamen erkeksi görünmek amacıyla bu tür şeyler yaptığını söyleyerek konuyu bir daha açmamak üzere sonlandırdı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz