İstanbul’da İstiklal Caddesi’ndeki bombalı saldırıda 9 yaşındaki kızı Ecrin ile birlikte hayatını kaybeden Yusuf Meydan’ın cenazeleri taziye evine getirilip helallik alındı.

Gözyaşı döken Ecrin’in annesi Fatma Meydan sağlık ekiplerince teskin edildi.

Taksim’de bulunan İstiklal Caddesi’ndeki bombalı terör saldırısında hayatını kaybeden Ecrin ile babası Yusuf Meydan’ın cenazeleri hava yolu ile Adana’ya getirildi.

REKLAM
X

“ÜZERİMDE KIZIM VE KOCAMIN KANI VAR”

Törenle karşılanan küçük Ecrin ile Yusuf Meydan’ın Türk bayrağına sarılı tabutları, uçaktan indirilerek, polislerin omuzlarında cenaze aracına taşındı. Bu sırada, saldırıdan yaralı olarak kurtulan Mevlüdiye Meydan, kızı ve eşinin fotoğraflarını öperek, “Üzerimde kocamla kızımın kanı var” diyerek gözyaşı döktü.

Yusuf Meydan ve kızı Ecrin’in cenazeleri, buradan da ailenin Seyhan ilçesi Gülpınar Mahallesi’ndeki evine getirildi. Helallik alınmasının ardından cenazeler, toprağa verilmek üzere Kabasakal Mezarlığı’na götürüldü

Ecrin Meydan ve babası Yusuf Meydan’ın naaşları memleketleri Adana’ya gönderildi. Adana’da öğle ezanının ardından kılınan cenaze namazı ile baba ve kızı son yolculuklarına uğurlandı.

İlgilini çekebilir  Berk Oktay'dan Gelen Haber

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz