Müge Anlı’nın ismi bu kez babası İhsan Anlı ile yeniden gündemde. Odatv’nin haberine göre kanser hastalığına yakalanan İhsan Anlı, hayati bir ameliyat geçirdi.

Son dönemde yakın çevresine sık sık kızı Müge Anlı’yı görmek istediğini ileten Anlı’ya kızından beklemediği bir haber geldi.

Kanser ameliyatı olan babası İhsan Anlı, ameliyatın ardından Anlı, kızını sayıkladı. Müge Anlı, annesinden boşandığı için hayati tehlikesi bulunan babasının yanına gitmedi.

REKLAM
X

Komadan uyanan baba İhsan Anlı ise uykuda olduğu süreçte Müge Anlı’nın gelip gelmediğini sorsa da olumsuz cevap alınca gözyaşlarını tutamadı.

Yaptığı programda kendisine başvurup vatandaşların kayıp babalarını bulan Müge Anlı’nın, kendi babasının yanına gitmemesi ise çevresinde eleştiri konusu oldu.

Şiddet gördüm iddiası: Boşandıktan sonra kızları Lidya nedeniyle sık sık bir araya gelen Müge Anlı ve Gürhan Akdağ yeniden evlenmeye karar veriyorlar ve çift 2. kez nikah masasına oturuyor. İkinci kez evlenen çiftin ilişkileri ilk yıllar güzel geçse de yeniden tartışmalar alevleniyor ve yeniden boşanıyorlar. Bu kez boşanmaya karar veren ve dava açan taraf Müge Anlı oluyor. Anlı, eşinden şiddet gördüğünü iddia ederek dava açıyor.

İlgilini çekebilir  DEMİREL ANLATIYOR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz