Müge Anlı ile Tatlı Sert’te araştırılan Muhammet Burhan cinayetiyle ilgili flaş iddia gündeme geldi. Nehir kıyısında öldürülen adamın eşi Fatma Burhan’ın ifadesiyle jandarmayı yanılttığı iddia edilirken Selami Şen ile Mesut Kaya arasındaki tartışma son programa damga vurmuştu. Yeni ortaya çıkan görgü tanığının ifadeleri ise cinayetin seyrini değiştirecek cinsten…Peki Fatma neden yayına çıkmıyor

Muhammet Burhan’ın 20.45-21.00 arasında öldürüldüğü düşünülürken, bu saat aralığından çok kısa bir süre önce Esra Ürker’in eniştesi Adnan Lap’ın serasında dikkat çeken bir olaya tanıklık eden köy sakini neler yaşadığını anlattı.

.Köy sakini, “Saat 20.00 gibi tarlamızdan çıkıp Adanan Lap’ın tarlasına gittik. Seranın içine indim, domates almak için biraz ilerleyince ‘Ö-ldür-eyim mi seni? Seni -ö-ld-üreyim mi?’ diye bir ses geldi.

REKLAM
X

.Sesi tanıyamadım. Erkek sesiydi. ‘Öldüreyim mi seni? Öldüreceğim’ diye sert tepki verdi. Diğer tehdit edilen

Köyün ortasındaki tarlaların orada Kaan Lap’a ait tarla var” diyen köy sakini, “Ticari araçta gördük. O arabadaydı, Cihat da motorunun üzerindeydi.
Ben de Cihat Lap’a durması için işaret ettim. ‘Annene söyle tarlanızdan domates aldım, helal etsin’ dedim. Seraya doğru gittiler mi gitmediler mi bilmiyorum.”

Öte yandan, Muhammet Burhan cinayetinin işlendiği gün ifadeye çağırılan Fatma Burhan’ın jandarmayı yanılttığı iddia edildi.

Cin-ayetin işlendiği gün ifadeye çağırılan Muhammet Burhan’ın eşi Fatma Burhan, Muhammet Burhan’ın arkadaşları ile kola içmeye gittiğini söyledi.

Jandarmanın hangi arkadaşlarıyla gittiği sorusuna ise Selami Şen’in ismini vermeyip, farklı arkadaşlarının ismini verdiği ortaya çıkarıldı. Tüm bunlar Fatma jandarmayı yanılttı mı? sorusunu akıllara getirdi.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında araştırılan Muhammet Burhan cin-aye-tinde ortalık karıştırdı. Görgü tanığı Mesut Kaya ile Muhammet Burhan cin-ay-etinin baş şüphelilerinden Selami Şen arasında tansiyon yükseldi, gergin anlar yaşandı.

İlgilini çekebilir  Dilencilerin Kucağındaki Bebekler Neden Sürekli Uyur

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz