Türkiye son olarak Balıkesir’deki Elnare Kızmaz olayına kilitlendi. Kocası tarafından köydeki erkeklere satıldığı iddia edilen Kızmaz’ın en az 35 kişinin t-ca-üzüne uğradığı..

bazı erkeklerle para karşılığı ili-kiye zorlandığı iddia edildi. Kızmaz’ın kocası Ahmet Kızmaz stüdyoda uzun süre telefondaki kişiye “Yalan söylüyorsun” diye bağırdı.

Müge Anlı İle Tatlı Sert programında değerlendirilen son konu adeta tüyleri diken diken etti. İddialara göre Balıkesir’de yaşayan Elnare Kızmaz adlı kadın, 17 gün önce evden çıktıktan sonra bir daha evine dönmedi.

REKLAM
X

KOCASININ KADINI SA-TTIĞI İDDİA EDİLİYOR

İddialara göre akıl sağlığında sorunlar bulunan 2 çocuk annesi Elnare Kızmaz, kocası Ahmet Kızmaz tarafından köydeki diğer erkeklere para karşılığında satıldı. Köydeki birçok şahsın kadınla c-n-sel ilişkiye girdiği iddia edildi.

35 KİŞİNİN KADINLA İLİ-KİYE GİRDİĞİ İDDİASI

Programın son bölümünde 35 kişinin kadına tecavüz ettiği bilgisi paylaşıldı. Programa tanık olarak bağlanan bir kadın da Ahmet Kızmaz’ın eşini para karşılığında sattığını doğruladı. Sinirlerine hakim olamayan adam, dakikalarca k-für ederek, “Yalan söylüyorsun” diye bağırdı.

İlgilini çekebilir  Ceylan'dan Kötü Haber

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz