Yıllardır ATV ekranlarından sunduğu Müge Anlı ile Tatlı Sert programıyla pek çok ci-nayet ve kayıp olayını aydınlatan Müge Anlı, canlı yayında Esra Erol’u hedef aldı.
Bu sözler yenilir yutulur değil.
Esra buna ne cevap verecek

ATV ekranlarının fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert, her hafta birbirinden ilginç konu ve konuklarla izleyenlerin karşısına çıkıyor. Yıllardır pek çok olaya ışık tutan Müge Anlı’nın programına katılan Ömer Bey, bebeğiyle kaçan eşini bulmak istediğini ifade etti.

Kısa sürede bulunan Kübra, eşinin kendisine ihanet ettiğini söyleyerek barışmak istemediğini dile getirdi. Birbirine ardına gelen iddiaların üzerine sinirlenen Müge Anlı ise “Benim programım birbirinden ayrılan ya da ayrılma aşamasındaki karı kocaların birbirini rezil etme platformu değil. Ben buna asla müsade etmem. Ben Müge Anlıyım arada öyle bir fark var” şeklinde konuştu.

REKLAM
X

Müge Anlı’nın sözleri sosyal medyada gündem olurken pek çok kişi Anlı’nın Esra Erol’a gönderme yaptığını iddia etti.

Esra Erol’un ne cevap vereceği merak konusu oldu

Yıllardır ATV ekranlarından sunduğu Müge Anlı ile Tatlı Sert programıyla pek çok cinayet ve kayıp olayını aydınlatan Müge Anlı, canlı yayında Esra Erol’u hedef aldı. “Benim programım karı kocaların birbirini rezil etme platformu değil. Benim farkım bu” diyen Müge Anlı’nın daha önce evlilik programı sunan Esra Erol’a gönderme yaptığı iddia edildi.

İlgilini çekebilir  EYT İçin Formül

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz