Müge Anlı yakın zamanda müjdeyi verip evlenmişti.
Bebek beklediği iddia edilmiş herkes heyecanlanmıştı. Az önce herkesi üzen haber geldi.

Daha önce yapılan açıklamada ATV ekranlarından hafta içi her gün izleyici ile buluşan “Müge Anlı ile Tatlı Sert” programının yeni sezonun 29 Ağustos Pazartesi gününden itibaren yayınlanacağı bilgisi paylaşılmıştı. Faili meçhul olaylar, kayıplar ve birçok sosyal sorumluluk projesinin ele alındığı programla ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı. Yeni sezon öncesinde henüz açıklığa kavuşmamış olayların akıbeti merak edilirken ‘Müge Anlı ile Tatlı Ser’ programının yayın tarihinin ertelendiği iddia edildi…

“Son Paylaşımında “Hasret Sona Eriyor” Denilmişti

REKLAM
X

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yeni sezon öncesinde yayına başlayacağı tarih izleyiciler tarafından merak ediliyordu. ATV ekranlarından yayınlanan programın sosyal medya hesabından yapılan açıklamada “Hasret sona eriyor… Müge Anlı ile Tatlı Sert 29 Ağustos Pazartesi atv’de!” ifadeleri kullanılmıştı.

Erteleme Kararı Alındığı İddia Edildi

Normal şartlarda 29 Ağustos Pazartesi günü izleyicilerle buluşması beklenen Müge Anlı ile Tatlı ve Sert programının yaşanan teknik aksaklıklar sebebiyle ertelendiği iddia edildi. Yaşanan problemler sebebiyle programın 5 Eylül’de yeni sezona başlayacağı konuşulurken henüz ATV’den veya Müge Anlı’dan konuyla ilgili bir açıklama gelmedi.

Müge Anlı Kimdir?

Müge Anlı, 19 Aralık 1973 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan ünlü sunucu ve gazeteci, yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde hukuk üzerine yaptı.

Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, Şenay Düdek ile yaptığı ‘Dobra Dobra’ adlı magazin programında tanınmaya başladı. Bu programda edindiği sunuculuk deneyiminin ardından magazini bırakan ve sunuculuğa geçiş yapan ünlü isim Müge Anlı ile Tatlı Sert adı programını sunmaya başladı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programı hafta içi her gün saat 10:00’da yayınlanmaktadır

İlgilini çekebilir  2022 YILI İLK SÜPRİZİ ERKEN EMEKLİLİK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz