Müge Anlı’nın Sevilen Avukatı Rahmi Özkan’ın Eşi Görenleri Şaşırttı Müge Anlı’nın Avukatı…

REKLAM

TV’nin dikkatle izlenen Müge Anlı ile Tatlı Sert uygulaması hafta içi her gün Müge Anlı’nın sunumu ile ekranlara geliyor. Kayıp bireylerin arandığı, ailelerin kavuşturulduğu, işleyeni belli olmayan ya da işleyenin bulunamadığı cinayetlerin aydınlatılmaya çalışıldığı uygulama Müge Anlı’nın Avukat Rahmin Özkan ve Adli Tıp Eksperi Mehmet Şevki Sözen’den meydana gelen ekibiyle aşağı yukarı 14 senedir kesintisiz devam ediyor.

Uzun senelardır uygulamada yer alan Avukat Rahmi Özkan’ın işlemiş senelere ait sosyal medya üzerinden yaptığı evlilik senedönümü paylaşımı sevenlerini meraklandırdı. Aynı Yeşilçam Yıldızları Gibi! Müge Anlı ile eş güdümlü uzun vakittir uygulamada vazife alan Avukat Rahmi Özkan, izleyenler doğrulusunda sık sık merak ediliyor. Hatırı saseneır bir hayran kitlesi olan Özkan’ı araştıranlar eşini görünce şok oluyor. İşte detaylar…

Müge Anlı’nın uygulamasıyla milyonlara ismini duyuran Hüseyin Rahmi Özkan, 1939 senesinde Şanlıurfa’nın Siverek eyaletinde dünyaya geldi. İlkokul ve ortaokul eğitimini doğduğu kentte tamamladıktan sonra, lise eğitimi amacıyla Diyarbakır Ziya Gökalp Lisesi’ne gitti. 1958 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni kazandı ve İstanbul’a gelmiştir.

REKLAM
X

Fakültedeyken talebe derneklerinde gösterdiği sosyal çalışmalar nedeniyle üniversitelerin üst teşekkülü olan Rahmi Özkan, Milli Türk Talebe Birliği genel kuruluna hukuk fakültesi üyesi olarak yer aldı. Önce Milli Türk Talebe Birliği Genel Kurul Başkanlığı’na, daha sonra da Milli Türk Talebe Birliği İstanbul İcra Konseyi Başkanlığı’na 1961 senesinde seçildi.

İki sene vakitsince vazifesini devam ettiren Rahmi Özkan’ın eşini görenler inanamıyor. Aynı Yeşilçam Yıldızları Gibi! Müge Anlı ile eş güdümlü uzun vakittir uygulamada vazife alan Avukat Rahmi Özkan, izleyenler doğrulusunda sık sık merak ediliyor.

Hatırı saseneır bir hayran kitlesi olan Özkan’ı araştıranlar eşini görünce şok oluyor. İşte detaylar… 1963- 1965 arasında askerlik vazifesini yedek subay olarak yapan Özkan, 1966 senesinde Hukuk Fakültesi’ne dönerek 1969 Şubatında mezun olmuştur.

1970 senesinde yazıhanesini açarak İstanbul Barosuna kayıtlı serbest avukatlık yapmaya başlayan Rahmi Özkan, işindeki başarısıyla ismini duyurmaya başladı. Yıllar evvel Haluk Bilginer ve Cem Kurtoğlu’nun sunmuş olduğu ‘Sıcağı Sıcağı’na uygulamanına misafir olarak katılarak tanınmaya başlayan Özkan, Serap Paköz’ün uygulamanında uzun vakit danışman olarak vazife yaptı.

Şimdilerde Müge Anlı’nın sunmuş olduğu “Tatlı-Sert” adlı bir uygulamanın avukatlığını üstlenen Rahmi Özkan’ın merak edilen eşi herkesi şaşırttı. Aynı Yeşilçam Yıldızları Gibi! Müge Anlı ile eş güdümlü uzun vakittir uygulamada vazife alan Avukat Rahmi Özkan, izleyenler doğrulusunda sık sık merak ediliyor.

Hatırı saseneır bir hayran kitlesi olan Özkan’ı araştıranlar eşini görünce şok oluyor. İşte detaylar…

53 senedir mutlu bir evlilikleri olan çiftten Güniz Özkan amacıyla “Yeşilçam filmlerinden fırlamış gibi!” yorumları yapıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz