Muhammet Burhan cinayetinde son dakika haberleri: ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında gündeme gelen Muhammet Burhan cinayetinde yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Cinayetin şüphelileri arasında yer alan Selami Şen, Muhammet Burhan’ın öldürüldüğü saat diliminde olay yerinde olmadığını söyledi.

REKLAM

Müge Anlı ise “Cinayet senin üzerine kalacak diye mi söylemiyorsun?” diyerek Selami Şen’e cevap verdi. Selami Şen cinayet saati neredeydi? İşte Muhammet Burhan cinayeti ile ilgili son dakika haberinin detayları…

MUHAMMET BURHAN CİNAYETİNDE SON DAKİKA:

ATV ekranlarının reyting rekorları kıran programı Müge Anlı, her hafta birbirinden ilginç konularla izleyicilerin karşısına çıkmaya devam ediyor.

REKLAM
X

Müge Anlı’nın bugünkü programında, yaklaşık 3 haftadır araştırılan Muhammet Burhan cinayeti işlendi.

Cinayetin şüphelileri arasında yer alan Selami Şen, Muhammet Burhan’ın öldürüldüğü saat diliminde olay yerinde olmadığını söyledi.

Müge Anlı ise “Cinayet senin üzerine kalacak diye mi söylemiyorsun?” diyerek Selami Şen’e cevap verdi. Selami Şen cinayet saati neredeydi?

İşte Muhammet Burhan cinayeti ile ilgili son dakika haberinin detayları…

SON DAKİKA: SELAMİ ŞEN CİNAYET SAATİ NEREDEYDİ?

Amasya’da Yeşilırmak nehrinin kenarında cesedi bulunan 27 yaşındaki Muhammet Burhan cinayetinin ardından köyünde yaşanan ilişkiler de gün yüzüne çıktı.

Müge Anlı’yı bile hayrete düşüren ilişkiler perdesinde kör düğüm bir türlü çözülemedi.

Yaklaşık 3 haftadır programda Muhammet Burhan cinayeti ele alınıyor.

Bugünkü canlı yayında Müge Anlı, Selami Şen’e “Ben aynı şeyi düşünüyorum. Sen oradaydın başta ‘Hayır’ dedin şimdi bu iş senin üzerine kalacak diye mi söylemiyorsun?” sorusunu yöneltti.

“Gerçekten orada yoktum. Müge Hanım ben orada olsam da cinayeti benim işlediğim anlamına gelmez. Ama ben o gün gerçekten orada yoktum.

Ben işten gelirken yolumun üzeri olduğu için oraya balık tutmaya indim.”

İlgilini çekebilir  Canan Karatay’dan kış reçetesi

NE OLMUŞTU?

Amasya Aksalur köyünde 16 Ağustos 2021 tarihinde öldürülen 27 yaşındaki iki çocuk babası Muhammet Burhan cinayete kurban gitti. Amasya’nın Aksalur köyünün sakinleri, Yeşilırmak kıyısından gelen silah sesini duyunca durumu jandarmaya bildirdi.

Merkeze bağlı Aksalur köyünde gece geç saatlerde meydana gelen olayda, köye yaklaşık 500 metre uzaklıkta Yeşilırmak’ın kıyısında silah sesi duyan köylüler durumu jandarmaya haber verdi. Sesin geldiği alanda yapılan aramada yerde bir şahsın hareketsiz halde yattığı görüldü.

Çağrılan sağlık ekiplerinin yaptığı incelemede silahla başından vurulduğu tespit edilen kişinin 27 yaşındaki Muhammed Burhan olduğu belirlendi.

Cenaze, yapılan incelemenin ardından hastane morguna götürüldü. Burhan’ın ölümüyle ilgili soruşturma başlatıldı. Deniz Bey, yapılan test sonrası üzerinde barut izlerine rastlandığı için tutuklandı.

Cinayet günü için verdiği ifadesinde Aysel Hanım’a salça götürdüğünü söylemiş. Ancak Aysel Hanım salça getirmediğini söylemiş. Bu nedenle Deniz Bey şüpheli olarak tutuklanmış.

Ancak sonrasında Aysel Hanımın ifade değişikliği yapması ile Deniz Bey serbest bırakılmış. Esra Hanım ve eşi Deniz Bey de cinayetin şüphelilerinin Muhammet’in eşi Fatma ve sevgilisi Selami olabileceğini belirtilmişti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz