enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp
DOLAR
32,5858
EURO
34,9944
ALTIN
2.438,22
BIST
10.471,32

MÜSLÜMEYİ NASIL ÖLDÜRDÜĞÜ AÇIKLANDI! ADLİ TIP RAPORU YAYINLADI! TÜRKİYEYİ YASA BOĞAN HABER!

MÜSLÜMEYİ NASIL ÖLDÜRDÜĞÜ AÇIKLANDI! ADLİ TIP RAPORU YAYINLADI! TÜRKİYEYİ YASA BOĞAN HABER!
19.01.2022
5
A+
A-

Müslüme Yağal’ın ö-lümünün ardından tutuklanan dede ile ilgili çarpıcı açıklamalar geldi!!
Bir torunun daha babası çıktı..!!
Müslüme’yi nasıl ö’ldürdüğü ortaya çıktı!
Yazıklar olsun senin gibi insana! Nasıl yaptın bunu!
İnsan kendi kızına nasıl yapar bunu! Ayrıntılar Haberin Devamındadır…

ddialar ortaya atıldı. Tutuklanan dedenin Müslüme’yi traktörü ile götürdüğünün görüldüğü ortaya çıktı. Eski Emniyet Müdürü Feramüz Erdin, dedesinin Müslüme’yi ö-ldürme suçundan değil, daha önc-e aile içinde yaşanan bir t-ec-avüz suçundan tutuklandığını iddia etti.
Mersin’de kaybolduktan 10 gün sonra 7 kilometre uzakta bir dağ başında c-ansız b-edeni bulunan Müslüme Yağal’ın ö-lümüyle ilgili yeni iddialar ortaya atıldı. İddiaya göre, Müslüme’nin tutuklanan dedesinin, Müslüme’yi traktör ile götürdüğü ve bunu gören bö-lgedeki çocukları da t-ehdit ettiği b-elirtildi. İddiada, dedenin daha önc-eden aileden bir i-sme t-ec-avüz ettiği için tutuklandığı b-elirtildi.

REKLAM
X

Odatv’den Fethi Yılmaz’a konuşan emekli Poli-s Müdür Feramuz Erdin, Müslüme Yağal’ın ö-lümüne ilişkin dikkat çeken iddialarda bulundu.

REKLAM
X

Müslüme’nin kaybolmasının ardından yaşanan süreci değerlendiren Erdin, “İlk arama akşam saatlerine kalıyor. Akşam saatlerinde bir çocuğun kendi başına o doğa şartlarında, kendi fizyolojik konumu itibarıyla (adımı, takati, yaşı) çok uzağa gitmiş olması mümkün değil. Gec-e o sessizlikt-e sizi duyduğunda t-epki verir. Bunu herkes bilir” dedi.

REKLAM
X

“BÜTÜN İHTİMALLER ÇOCUĞUN KAÇIRILDIĞI ÜZERİNE”
Erdin, “Eğer bu olmadıysa hemen akıllara soru işareti gelmesi lazımdı, bu çocukta sorun var diye. ‘Ac-aba yaban hayvanları tarafından parçalanmış olabilir mi?’ diye düşünmeniz gerekebilir. Ert-esi gün köpeklerin devreye alındığı biliniyor.

Köpekler çok etkin… O kişi c-eset de olsa, bir şekilde yaşıyor da olsa köpekler çok rahat bulabilir. Eğer köpek aramasından bir sonuç alınmadı i-se bütün ihtimaller bu çocuğun kaçırıldığı üzerinedir. Çünkü çocuk normal yollarla oradan gitmemiştir” diye konuştu.

“GÖRENLER VAR, DEDE T-EHDİT ETMİŞ”
Müslüme’nin ilk olarak dedesi tarafından traktörle c-esedin bulunduğu bö-lgeye yakın bir yere götürüldüğünü ve olayın başka çocuklar tarafından görüldüğünü öne süren Erdin, dedenin kendi-sini gören çocuklara ö-lüm t-ehditleri savurduğunu söyledi.

“C-ANLI BULUNABİLİRDİ”
İlk gün kaybolma ihtimalinin ortadan kalktığı için kaçırılma ihtimalinin düşünülmesi durumunda geniş çaplı bir operasyon başlatılması gerektiğini b-elirt-en Erdin, bütün komşu köylerin, evlerin sorgulanması gerektiğini, gören kişilerin çocuk olduğu için her ne olursa olsun olayla ilgili konuşuc-aklarını söyledi. Erdin ayrıc-a bu adımların atılması sonucunda Müslüme’nin sağ olarak bulanabilme ihtimali de olduğunu söyledi.

Erdin, Müslüme’nin c-esedinin bir yurttaş tarafından bulunduğunu ve bu yurttaşın ifadesinde c-esedin alt tarafının yarı çıplak bir şekilde çalılığın altında olduğu, elbi-selerin i-se etrafta saçılmış bir şekilde bulduğunu söylediğini açıkladı.

“BOYNUNDA DEDENİN DNA’SI BULUNDU”
Erdin, olay yeri inc-eleme ekiplerinin yaptığı inc-elemenin ardından Müslüme’nin c-esedinde, boyun kısmında dedesinin DNA’sının bulunduğu ve bu durumun ilk bakışta dedeyi suçlu gibi göst-erdiğini anc-ak küçük çocuğun nasıl ö-ldüğüne dair bir bilgi olmadığını söyledi.

“BAŞKA BİR T-EC-AVÜZDEN DOLAYI TUTUKLANDI”
Erdin, dedenin Müslüme’nin ö-lü bulunmasından dolayı değil, daha önc-e aile içindeki bir bir t-ec-avüzden dolayı tutuklandığını söyledi.

C-esett-e bulunan DNA’nın çocuğa karşı bir istismar göstergesi olmadığını belirten Erdin, en büyük şüphelinin yine de dede olduğunu belirtti.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.