NECMETTİN ERBAKANIN OĞLU FATİH ERBAKANDAN A’CI HABER! Fatih Erbakan’dan kötü haber az önce geldi. Maalesef kötü haber hastaneden geldi.. Twitter da herkes paylaşım yapıyor.. A’cı haber herkesi çok üzdü.Ayrıntılar haberin devamındadır.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, eşi Beyza Erbakan’a Covid-19 tanısı konulduğunu belirterek, “Bu tanı nedeniyle temaslı olma şüphesi bulunduğundan kendimizi kısa bir süre izole etme kararı aldık” dedi.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, yazılı açıklamasında, kısa zaman önce Covid-19 tanısı konulan eşi ve ailesinin sağlık durumunun iyi olduğunu bildirdi.

REKLAM
X

”PCR YAPTIRMADIK, AKCİĞER GÖRÜNTÜSÜNDEN TEŞHİS KONDU”

Eşinin C-ovid-19 tanısının, akciğerlerinin görüntüsü üzerinden konulduğunu aktaran Erbakan, şunları kaydetti:

“Bu tanı nedeniyle temaslı olma şüphesi bulunduğundan kendimizi kısa bir süre izole etme kararı aldık. Dolayısıyla ailemizden hiç kimse, biz de dahil olmak üzere PCR testi yaptırmadık. Ortada böyle bir test sonucu da yok.”

”CO-VID-19 DİYE BİR ŞEY YOK DEMEDİM, MÜCADELE YÖNTEMİ YANLIŞ DEDİM”

Daha önce “Covid-19 diye bir şey yoktur” ifadesini kullanmadığını vurgulayan Erbakan, virüsün olduğunu, ancak vi-rüsle mücadele yönteminin yanlış olduğunu söylediğini belirtti.


”SÖYLEDİĞİMİZ HER ŞEYİN ARKASINDA DURUYORUZ”

Erbakan, “Corona virüs süreciyle ilgili bugüne kadar ne söylediysek bugün de aynı şeyi söylüyoruz, söylediğimiz her şeyin bugün de sonuna kadar arkasında duruyoruz” dedi.

İlgilini çekebilir  Karatay Diyeti İle Zayıflama! Karatay Diyeti Nasıl Yapılır?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz