Hemşirenin Emzirdiği Nisa Bebeğin Beyin Ölümü Gerçekleşti.

REKLAM

Pendik’te boş bir araziye terk edilmiş olarak bulunan ve acil tıp teknisyeni Büşra Durmaz’ın sütannelik yaptığı 3 aylık Nisa bebeğin yoğun bakımda beyin ölümü gerçekleşti. Annesine Öldü Dediler. Tepkisine bakın!

Pendik’te boş bir araziye terk edilmiş olarak bulunan ve acil tıp teknisyeni Büşra Durmaz’ın sütannelik yaptığı 3 aylık Nisa bebeğin yoğun bakımda beyin ölümü gerçekleşti.

Diğer taraftan Nisa bebeği terk eden ve gözaltına alınan biyolojik anne Ebru S., polise verdiği ifadesinde “Pişmanım. Biri sahiplensin diye bırakmıştım” dedi.29 Mart günü Pendik’te sokağa bırakılan 3 aylık bebeği, gelen ihbar üzerine ekipler buldu. Acil tıp teknisyeni Büşra Durmaz’ın sütannelik yaptığı 3 aylık bebek, hemen hastaneye kaldırıldı.

REKLAM
X

BEYİN ÖLÜMÜ GERÇEKLEŞTİ

Nisa Mihriban ismi verilen bebek, sağlık kontrollerinin ardından Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü’ne götürüldü. Bir süre sonra sağlık durumu kötüye giden Nisa Mihriban bebeğin yoğun bakım ünitesinde tedaviye alındığı öğrenildi.

Sabah’ın haberine göre Nisa bebeğin bugün beyin ölümü gerçekleşti.

GÖZALTINDA

Öte yandan bebeği sokağa bırakan 20 yaşındaki biyolojik anne Ebru S., gözaltına alındı. Biyolojik anne, Nisa’yı terk ettikten sonra M.D. isimli arkadaşıyla buluştuğunu ve bu kişiyle kendi rızasıyla cinsel ilişkiye girdiğini söyledi. Annesine bebeğinin öldüğü söylendiğinde tepkisiz kaldığı iddia edildi.

İlgilini çekebilir  Herkesin Merak Ettiği Sorunun Cevabı 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz