Hiçbir anne ve baba evlat acısını tecrübe etmemeli. Sarah  19 yaşındaki kanser hastası kızı hayatını kaybett. Sarah, olüm döşeğindeki kızının hastanedeki fotoğrafını son bir kez çekti. Fotoğraf şimdi herkes tarafından konuşuluyor. İ’şte o fotoğraf…Ayrıntılar haberin devamındadır.

Hiçbir anne ve baba evlat acısını tecrübe etmemeli.Sarah Danbury, İngiltere’nin Lincolnshire bölgesinde yaşıyordu. 19 yaşındaki kanser hastası kızı hayatını kaybetti. Sarah, ölüm döşeğindeki kızının hastanedeki fotoğrafını son bir kez çektiFotoğraf şimdi herkes tarafından konuşuluyor.Hiçbir anne ve baba evlat acısını tecrübe etmemeli.

Sarah Danbury, İngiltere’nin Lincolnshire bölgesinde yaşıyordu. 19 yaşındaki kanser hastası kızı hayatını kaybetti.Sarah, ölüm döşeğindeki kızının hastanedeki fotoğrafını son bir kez çekti. Fotoğraf şimdi herkes tarafından konuşuluyor. Amy’e akciğer kanseri teşhisi koyulduğunda henüz 19 yaşındaydı.

REKLAM
X

Üzücü habere rağmen Amy son günlerinde ailesine hep mutlu göründü ve günleri onlarla harcadı. Annesinin nikahına katıldı ve kanser olan dedesini destekledi.Sarah, Daily Mail’e “O kadar cesurdu ki benim kızım… Kanser olduğunu öğrendiğinde oturup ağlamadı bile. Mücadeleciydi ve sonuna kadar savaştı” dedi.Amy’nin dedesi geçtiğimiz mart ayında hayatını kaybetti.

Amy ise bunun ardından bile hastalığıyla mücadelesini sürdürdü.Ancak acımasız hastalık belirtilerini daha da gösteriyordu. Eylül ayında Sarah kızının fotoğrafını çekti. Bu, kızıyla son fotoğrafı olacaktı. Fotoğrafa yakından baktığında duvarın kenarında tuhaf bir ışık gördü.Fotoğrafın çekilmesinin üzerinden üç hafta geçtikten sonra Amy hayatını kaybetti.

Annesi, Amy ile olan fotoğrafını sosyal medyada paylaştı. Sarah, fotoğrafa her baktığında kanserden hayatını kaybeden babasının kızını cennette koruduğunu hatırladığını ifade etti.Duygu yüklü bir hikâye. Sizce de fotoğrafın çekildiği o gün Amy’nin yanında koruyucu meleği mi bekliyordu?Hikâyeyi paylaşmayı ihmal etmeyin.Huzur içinde uyu Amy.

İlgilini çekebilir  EYT ve Torba Yasa Kanunu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz