STÜDYO BUZ KESTİ! Türkiyenin konuştuğu olayda yeni itiraf! Kardeşini ö’ldü-rdükten sonra yanında defalarca… Yazıklar Olsun! Ayrıntılar Haberin Devamındadır.

REKLAM

Müge Anlı, ekrana taşıdığı Mehmet K-arahan’ın k-aybıyla ilgili bir süredir s-evgilisini k-atil olmakla suçlayan Fatma K-aradağ’ı konuk ediyor. İddiasına göre s-evgilisi Cemal Durmaz, maddi ve manevi tüm hayatlarını mahvetmiş; bununla da k-almayarak döverek k-ardeşinin ö-lümüne s-ebep olmuştu. S-evgilisinin kendisini dolandırıcılık faaliyetlerine de alet ettiğini ileri süren K-aradağ, çıplak fotoğraflarını çektiği k-adınlara Cemal Durmaz’la birlikt-e şantaj yaptıklarını da itiraf etmişti.Öyle bir itirafta daha bulundu ki! Stüdyo buz kesti…

”AĞZIMI YASTIKLARA DAYADI”

Açıklamaları ve iddialarıyla Türkiye’nin gündemine oturan Fatma K-aradağ, Müge Anlı’ya bir yeni açıklamada daha bulundu. “K-ardeşimi her sabah çiçek gibi suladık” diyen K-aradağ, “K-ardeşimin ö-lüsü tuvalett-eyken benimle i-l-i-ş-ki-ye girdi. Be-rab-er olmaya z-or-ladı. Bunları yaptırdı. Ben yine s-e-si-mi çık-aramadım. Çünkü a-ğz-ımı yastıklara dayadı. B-a-nyo-da s-o-ğuk suların altında k-aldım” şeklinde konuştu.

REKLAM
X
İlgilini çekebilir  Çok Yüksek

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz