Programdan ayrılan Arif Verimli, Müge Anlı ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı

REKLAM

Geçen sene ani bir kararla Müge Anlı ile Tatlı Sert programından ayrılan Arif Verimli, katıldığı bir YouTube programında Müge Anlı’yı bile şok edecek sözler söyledi.

Uzun yıllardır çalıştığı yerden ayrılan Verimli konu hakkında hiçbir açıklama yapmamıştı.Dikkatli izleyicler ise Arif Verimli ve Şevki Sözen arasındaki gerginliği fark etmişti

İzleyicilerin çoğu Arif Verimli’nin ayrılma sebebi olarak Şevki Sözen’i gösterdi.

REKLAM
X

Uzun süreli sessizliğini bozan bozan Arif Verimli sonunda uzun süreli sessizliğini bozdu!Yasemin Özçelik’in YouTube programına katılan Verimli “kırgın mısınız” sorusuna sert açıklamalar yaptı.

Evet kırgınım. Bir konu var her konuda uzmanlaşmış insanlar var. Hiç ilgisi olmayan bir insan sizin konunuzla ilgili oturur da ahkam keserse ne yaparsınız? Ben de buna bozuldum. Ve Müge’nin de bu hareketi destekleyen arka çıkan hareketine bozuldum ve çıktım gittim.”

Şevki Sözen’in alanına müdahale etmesiyle ilgili konuşan “Şevki Bey, biraz değil her gün alanıma giriyor. Rica ettik, tartıştık. Hiç dinlemedi arkadaşımız.” dedi. En çok kime kırgınsınız sorusuna ise “Valla ikisinin de kıymeti yok benim için.” dedi.

Müge anlı beni sevseydi böyle yapmazdı diyerek de kırrgınlığını belirtti.

İlgilini çekebilir  Asgari Ücretliye haber

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz