Ramazanda sokağa çıkma yasağı ve tam kapanma iddiaları Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yaptığı açıklama ile yanıt buldu. Tüm Türkiye’nin takip ettiği Beştepe’deki Kabine Toplantısı’nda koronavirüs mücadelesinde yeni döneme geçilmesi kararlaştırıldı.

Koronavirüs vaka sayısının artmasıyla beraber sokağa çıkma yasağı geri gelir mi konusuyla ilgili araştırmalar da hız kazandı. Hatırlanacağı üzere, koronavirüs nedeniyle ülkemizde bir süre hafta içi ve hafta sonu sokağa çıkma yasağı kısıtlaması uygulanmıştı. Peki, yasaklar geri gelir mi, tekrardan tam kapanma olacak mı? İşte, detaylar..

REKLAM

Omicron varyantı nedeniyle vaka sayılarındaki artış sürüyor. Vaka sayısındaki bu artışın ardından sokağa çıkma yasağı konusu da en çok merak edilenler arasında yerini aldı. Bilindiği gibi, 2021 yılının ilk yarısında koronavirüs nedeniyle hafta içi ve hafta sonu sokağa çıkma yasağı kısıtlaması uygulanmıştı.

Peki, artan vaka sayılarının ardından sokağa çıkma yasağı geri gelir mi? Tam kapanma olacak mı? İşte, 2022 sokağa çıkma yasağı ile ilgili son gelişmeler…

YASAKLAR GERİ GELECEK Mİ?

REKLAM
X

Artan vaka sayılarının akabinde sokağa çıkma yasağı kısıtlaması ya da diğer yasakların geri gelmesine ilişkin resmi bir açıklama yapılmadı.

İlgilini çekebilir  Haluk Levent'ten Kötü Haber Geldi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz