enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp
DOLAR
32,5907
EURO
35,0033
ALTIN
2.433,88
BIST
10.471,32

Sedat Peker Paylaştı

Sedat Peker Paylaştı
06.04.2022
15
A+
A-

Gazeteci Erk Acarer, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar’ın oğlu Tolga Ağar’ın saklı bir kutlamada organize suç teşkilatı lideri Sedat Peker ile kendine hakaret ettiğini ve asıl yapacaklarını İçişleri Bakanı bulunduğunda gerçekletireceğini söylediğini öne sürdü.

Gazeteci Erk Acarer, sosyal medya hesabından eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar’ın oğlu Tolga Ağar ile ilgili çok konuşulacak iddialarda bulundu.

REKLAM
X

Acarer, Tolga Ağar’ın düzenledikleri saklı 29 Ekim kutlamasında organize suç teşkilatı lideri Sedat Peker ve kendisi dahil birtakım gazeteciler ile ilgili çok ağır küfürler ettiğini ve asıl yapacaklarını İçişleri Bakanı bulunduğunda gerçekleştireceğini söylediğini iddia etti. Acarer, bu bulguların nasıl meydana çıktığı konusu ile ilgili ise “Basit: ‘Azerbeycan gardaştır.’” açıklamasında bulundu

1-Anısı olan bir fotoğraf, Siyasal İslamcı-Dinci tayfanın 29 Ekim ile ‘dansı!’ Bu fotoğraf çok kısa vakit yayında kaldı ve kaldırıldı. Ortam çok ‘kalaba’….

2-Mehmet Ağar’ın oğlu Tolga Ağar ve bütün pis işlerde ortağı bulunduğu Reşad Memedov’u görüyorsunuz. Azerbeycan’dan gelen hanımefendiler! İddiaya göre burası Tolga Ağar’ın değil, Yunus Ağar’ın malikanesi.

3-Bu seçenek kutlamada çok enteresan bir şey oluyor. Tolga Ağar kafayı bulunca, Sedat Peker’e ve benim de içerisinde bulunduğum birkaç gazeteciye çok ağır küfürler ediyor.

4-Ama işin enteresan yönü şu: Bu …düz gitmeleri İç işleri bakanı olunca yapacağım diyor. Kokain seni bozuyor mu ne? Bu kadar bilgi nasıl meydana çıktı. Basit: “Azerbeycan gardaştır.”

REKLAM
X

5-Diğer gazeteci arkadaşların adını vermeyeceğim. Anamız bize ne yaparsanız yapın bize küfrettirmeyin demişti. Bunların küfürü bize hayırdır, büyük ironi!!!

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.