ATV kanallarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert senelerdir
en çok izlenen gündüz programlarından birisi olmaya devam ediyor. Ekranların sevilen programı olan Müge Anlı ile Tatlı Sert’in doktoru
Şevki Sözen’in hastane paylaşımı herkesi korkuttu.

Yaptığı açıklamalar ve bilgisi sayesinde kısa sürede kendini Türk halkına sevdiren Şevki Sözen bu sefer herkesi korkuttu.

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Sözen, “acil ve riskli bir ameliyat” diyerek yürekleri ağza getirdi.

Geçen hafta sonu sevgili kayınpederim , Mürsel Babam ani bir şekilde rahatsızlanarak acil ve riskli bir ameliyat olmak durumunda kaldı. Yaşı, kronik hastalıkları bizi gerçekten çok korkuttu.

Değerli sınıf arkadaşım, can kardeşim alanında duayen Prof.Dr. Salih Pekmezci’nin önderliğinde Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Genel Cerrahinin değerli hocası sevgili Doç. Dr. Halit Eren Taşkın ve ekibi muhteşem bir ameliyat ve sonrasında titiz bir bakımla babamızı sağlığına tekrar kavuşturdular. Kendilerine ne kadar teşekkür etsem azdır. İyi ki varsınız değerli meslektaşlarım, değerli sağlık çalışanları dostlarım…

Bu haberin ardından Şevki Sözen’in bir süre hastanede kalacağı bu yüzden 29 Ağustos tarihinde yayınlanması planlanan yeni sezonun geç başlayacağı iddia edildi.

İddialara henüz bir cevap gelmedi şu an için programın rutinde ilerleyeceği öngörülüyor.

son olarak ünlü isme geçmiş olsun mesajları yağdı

REKLAM
X
İlgilini çekebilir  Putin açıkladı savaş biter ama 1 şartla

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz