enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp
DOLAR
32,2020
EURO
35,0069
ALTIN
2.504,53
BIST
10.643,58

Şifonun İçerisine 1 Adet Bulaşık Tableti Atın!!!

Şifonun İçerisine 1 Adet Bulaşık Tableti Atın!!!
18.04.2022
2
A+
A-
REKLAM
X

Şifonun İçerisine 1 Adet Bulaşık Tableti Atın!!! Sonuca İ’nanamaya’caksınız..Ev temizliği her kadının korkulu rüyası ve kadınların deyimiyle nankör bir iştir. Ama tabii ki pratik yöntemler işlerimizin kolayca bitirmemize ve kendimize zaman ayırmamızı sağlar. Şifonun İçine Bulaşık Makinesi Tableti Atarsanız sonuç m’uhteşem… Ayrıntılar haberin devamındadır.

Ev temizliği her kadının korkulu rüyası ve kadınların deyimiyle nankör bir iştir. Ama tabii ki pratik yöntemler işlerimizin kolayca bitirmemize ve kendimize zaman ayırmamızı sağlar.

REKLAM
X

Şifonun İçine Bulaşık Makinesi Tableti Atarsanız.
Geceden klozetin içerisine bir adet bulaşık makinesi tableti atarsanız, sabaha kadar şifonun içerisinde kalmasını sağlayın. Sabah fırçayla ovarak şifonu çekin klozetin tertemiz olduğu ve daha geç pislendiğini göreceksiniz.Yaklaşık 2 dakika gibi kısa bir sürede banyoda ve tuvalette işleriniz bitecek.

Kaşık, çatal takımlarınızda su veya herhangi bir lekeler oluşur. Bunlardan kurtulmak için büyük bir leğenin içine sıcak su koyun, üzerine bir adet tablet atın ve sabaha kadar orada kalmasını sağlayın. Sabah çatal bıçakları bol su ile durulayın çatal bıçakların tertemiz ve parlak olduğunu göreceksiniz.Plastik masa – sandalyeler güneş yada farklı sebeplerden dolayı zamanla sararak ilk günkü beyazlığını yitirir.
Bunun içinde bir kovaya sıcak su koyun ve içerisine bulaşık makinesi tableti ekleyip bu karışımla silin. Plastikleriniz ilk günkü hallerine dönecektir.

Çamaşır Makinenizi Temizleyin
Çamaşır makinenizin ömrünü uzatın, tamburunu temizleyin Çamaşır makinenizin deterjan gözüne 2 adet bulaşık deterjanı ekleyip yüksek sıcaklıkta makinenizi çalıştırın.Bu hem tamburunuzun dezenfekte ol

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.