ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında herkesi şaşırtan bir olay yaşandı. Tıp öğrencisine Türkiye’nin başkenti sorusu yöne…

ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında herkesi şaşırtan bir olay yaşandı. Tıp öğrencisine Türkiye‘nin başkenti sorusu yöneltildi. 2 joker kullanarak yanıt verebildi.

Seyircileri ekranlara kilitleyen Kim Milyoner Olmak İster adlı bilgi yarışmasının son alanında çok enteresan anlar yaşandı.

Türkiye’nin başkenti soruldu
Tıp öğrencisi olduğunu söyleyen Name Çığra Coşkun’a “1924 Anayasası’nda ve 1961 Anayasası’nda Türkiye’nin başkentinin hangisi olduğu yazar?” sorusu soruldu.

REKLAM
X

Seyirciler yüzde 40 oranında doğru bildi
Cevap şıklarında ise; İstanbul, Ankara, Erzurum ve Sivas kentleri yer aldı. Fakat yarışmacı evvel seyircilere sorma joker hakkını kullandı. Seyirciler ise yüzde 40 oranında Ankara, yüzde 16 İstanbul, yüzde 28 Erzurum ve yüzde 16 Sivas cevabını verdi. Cevaptan emin olamayan yarışmacı çift yanıt joker hakkını da kullandı. İki jokerini de kullandıktan sonra doğru cevabı veren yarışmacı, heyecanlandığını söyledi.

Kenan İmirzalıoğlu : Seyirciler de anlasın
Sunucu Kenan İmirzalıoğlu da şaşkınlığını gizleyemeyerek “13 Ekim 1923’ten beri Türkiye’nin başkenti hiç değişmedi, hiç tartışılmadı. Sana söylüyorum seyircilerimiz de anlasın. Seyircinin de sadece yüzde 40’ı Ankara cevabını verdi. Buna çok şaşırdım. ” diye konuştu.

İlgilini çekebilir  emeklinin yüzü gülecek

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz