Geçtiğimiz nisan ayında evlenen Seda Sayan ve Çağlar Ökten çifti boşanma haberleriyle gündeme geldi. Aşkları doludizgin ilerleyen çiftten Çağlar Ökten’in Seda Sayan’ın sözleri üzerine evi terk ettiği öğrenildi.

59 yaşındaki ünlü şarkıcı Seda Sayan, kendisinden 25 yaş küçük Çağlar Ökten ile nisan ayında hayatını birleştirmesiyle gündeme bomba gibi düşmüştü. Evliliklerinin ardından balayına çıkan çift sosyal medya hesabından yaptıkları paylaşımlarla dikkatleri üzerine çekmişti.

Yaptırdığı estetiklerle de sık sık gündeme gelen Seda Sayan, eşi Çağlar Ökten’e de saç ektirmişti. Aşkları doludizgin ilerleyen çiftten Çağlar Ökten’in oğlu Artur Ökten ilişkiye taş koydu.

Kendisine gelen bir yoruma sinirlenerek, ” Benim sırtım gerçek annem sayesinde yere değmez. O benim arkamda, Seda Abla değil” şeklinde yanıt vermesi Seda Sayan’ı çıldırttı.

REKLAM
X

Sosyal medyada yer alan iddialara göre Seda Sayan, Çağlar Ökten’i arayarak, “Silsin o yorumu” dedi ama Çağlar Ökten, “O benim canım! Onun düşüncelerinin önüne geçemem” dedi ve evi terk etti.

İki gün boyunca birbirlerinden ayrı olan çiftin yakın dostları tarafından bir araya getirildiği ve aralarındaki tatsızlığın son bulduğu iddia edildi. Şimdilerde Bodrum’da tatil yapan Seda Sayan ve Çağlar Ökten çifti fotoğraflarını nazar boncuğuyla paylaştı.

İlgilini çekebilir  USTA OYUNCU

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz