Tansiyonun yüksek olduğu Survivor hakkında, ortaya atılan iddialar her geçen gün artıyor. Son bölümde Gönüllüler takımında bulunan Ogeday’ın yaptıkları kafaları karıştırdı. Survivor’da her şey kurgu mu? Yarışmacılar yemek mi yiyor? İşte detaylar…

Survivor kurgu mu?

Bu yıl en iddialı yarışmacıları ile gündeme gelen Survivor, yeni bölümlerine hız kesmeden devam ediyor. Adada merakla beklenen birleşme partisine yaklaşılırken, Survivor hakkında ortaya atılan kurgu haberleri, gündemi karıştırdı. Adadan sızan bir görüntüde Ogeday’ın elinde olanlar herkesin kafasında soru işareti oluşturdu. Peki Survivor’da her şey yalan mı? Yarışmacılara yemek mi veriliyor? İşte merak edilenler… 

  • Sık sık kurgu olduğu iddiasıyla gündeme gelen Survivor’da izleyicilerin dikkatinden kaçmayan bir detay sosyal medyada gündem oldu.
REKLAM
X

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Survivor sık sık aşk dedikodularıyla ve kaoslarla gündeme geliyor fakat Survivor’ın gündeme geldiği tartışmalı başka bir konusu daha var.

Survivor’ın kurgu olduğu ve oyunlarda çeşitli hileler yapıldığı her zaman söyleniyor. Bu teoriyi desteklemek için de programdan birçok detay paylaşılıyor. Örneğin geçtiğimiz yıllarda bir oyun sırasında yarışmacının sembolünün sabitlendiği ve oyunu bu şekilde kazandığı iddia edilmişti.

Bu kez bomba sosyal medya fenomeni Ata Benli’den geldi. Büyük efor sarf edilen mücadelelere yarışmacıların nasıl dayandığı ise merak konusu oluyordu.

İlgilini çekebilir  Ev hanımlarına emeklilik müjdesi!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz