Magazin dünyasının en gözde çiftlerinden Çağlar Ökten ve Seda Sayan’ın evliliği herkesi şaşırtmıştı. Ünlü çifti hakkında ortaya atılan iddialar herkesi şoke etti. Biz de ünlülerin büyük aşk yaşayıp evlendikleri ilk ve son eşlerini bir araya getirdik.

Magazin dünyasının en gözde çiftlerinden Çağlar Ökten ve Seda Sayan’ın evliliği herkesi şaşırtmıştı. Ünlü çifti hakkında ortaya atılan iddialar herkesi şoke etti. Biz de ünlülerin büyük aşk yaşayıp evlendikleri ilk ve son eşlerini bir araya getirdik.

Kendisinden 25 yaş küçük Çağlar Ökten’le evlenerek 7. kez dünya evine giren Seda Sayan hakkında ortaya atılan iddia çok şaşırttı. Biz de ünlülerin ilk ve son evliliklerini sizler için bir araya getirdik. 

Kimi ihanete uğradı kimi evlenirken kurduğu hayalleri gerçekleştiremedi… İlk evliliğinde mutluluk hayal olmuşken ikinci evliliğinde huzuru yakalamış ünlü isimlerin ilk ve son eşlerini sizler için derledik. İşte 2. evliliğini yapan ünlüler…

Ünlülerin ilk ve son eşleri

Fırtına dizisinde tanışarak evlenen Burçin Terzioğlu ve Murat Yıldırım ikilisi 6 yıllık evliliklerinin ardından 2014’te anlaşmalı olarak boşandılar. Yıldırım, 2 yıl sonra Faslı oyuncu Iman Elbani ile evlendi ve 4 yıldır birlikteler. İlk eşi Oren Frensez ile kısa bir süre evli kalan Başak Dizer, Aşk-ı Memnu setinde tanıştığı Kıvanç Tatlıtuğ ile mutluluğu yakaladı.

İlgilini çekebilir  ADAY OLUYOR

12 yıl evli kaldığı Mehmet Özer’den ani bir kararla boşanan Tülin Şahin, Portekizli aşkı Pedro de Noronha ile sessiz sedasız dünya evine girdi. İlk eşi Asena Atalay ile olaylı bir boşanma süreci yaşayan futbolcu Caner Erkin, ikinci eşi Şükran Ovalı ile mutluluğu yakaladı ve Mihran Ela adında bir kız bebekleri oldu.

Seda Sayan ve Çağlar Ökten’in sırrı ortaya çıktı

7. kez evlenen Seda Sayan’ın bu kararı hakkında çok fazla şey yazılıp çizildi. Kimisi yaş farkında dolayı eleştirirken kimisi de bu kararı destekledi. Çağlar ve Seda çifti hakkında bu kez çıkan iddialar herkesi şaşkına çevirdi. Meğer…

Murat Yıldırım

Burçin Terzioğlu ve Murat Yıldırım ikilisi 6 yıllık evliliklerinin ardından 2014’te boşandılar. Yıldırım, 2 yıl sonra Iman Elbani ile evlendi ve 4 yıldır birlikteler.

Ali Atay

Leyla ile Mecnun’un Mecnun’u Ali Atay’ın ilk eşi Ebru Cansız ile 5 yıl bir birliktelik yaşadı. Ali Atay’ın son eşi ise kendi gibi oyuncu olan Hazal Kaya’dır. Ali Atay Hazal Kaya ile 2019 yılında evlendi çiftin bir yaşında bir oğulları var.

Ceyda Düvenci

Güler yüzlülüğüyle bilinen ünlü oyuncu ve tiyatrocu Ceyda Düvenci, 2000 yılında ilk evliliğini Kaan Girgin ile yapmıştı. Kaan Girgin ile yolları ayıran Düvenci, ikinci evliliğini Engin Akgün ile yapmış akabinde bu evliliği de yürümemişti. 2015 yılında üçüncü evliliğini Bülent Şakrakla yapan Düvenci şimdilerle mutluluğu Bülent Şakrakçı’ da bulduğunu sosyal medya hesabında takipçileriyle paylaşıyor.

Alişan-Buse Varol

Yaşanan olaylar sonrası sosyal medya hesabında temizlik yapan Buse, önceki gün oğlu Burak ile Etiler’de görüntülenen Buse Varol’a boşanma iddiaları soruldu. Varol, “Oğlum yanımda, sonra konuşuruz” açıklamasında bulundu.

Seda Sayan ve Çağlar Ökten

İlişkilerini ilan ettikleri günden beri gündemden düşmeyen Seda Sayan ve Çağlar Ökten çifti yine olay bir iddia ile gündeme geldiler. İkilinin son zamanlarda mesafeli olmaları ayrılık sorularını getirirken bir yandan da bu evlilik sahte miydi diye düşündürdü. Konuyla alakalı henüz resmi bir açıklama gelmedi.

İlgilini çekebilir  Kişniş Otu

Demet Akalın-Okan Kurt

Demet Akalın’ın eski kocası Okan Kurt’un 550 milyon TL borcu olduğu söyleniyor. Geçtiğimiz yıllarda borcu ile gündeme gelen Okan Kurt’un ailesine ve kendisine ait nakliye şirketi için mahkeme kararı verildi. Karardan sonra iki şirketin de tasfiye süreci başlamış oldu. Davanın görüldüğü Mersin 1. Asliye Ticaret Mahkemesi, geçtiğimiz Mayıs ayında yapılan duruşmada Okan Kurt’a ve ailesine ait 2 şirkete 1 yıllık kesin mühlet kararı verdi.

Fakat daha sonra süre bitiminden önce dosyaya katılan üç kişilik konkordato komiser heyeti raporu sürecin işleyişini değiştirdi. Heyet raporuna göre iki şirketin borcu 550 milyon TL. Şirketin tamamen borca batık olduğu öğrenildi. Ayrıca raporda şirketin sahip olduğu büyük bölümü gayrimenkul olan varlıkların değerininse 128 milyon TL olduğu kayda geçildi.

REKLAM
X

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz