Yaprak Dökümü dizisi ile bir zamanlar ünlenen bir oyuncu Tolga Karel Ama bir süre sonra oyunculuğu bırakıp ABD’ye yerleşti. Burada tır şoförlüğü yapmaya başladı. Ülkesinden çoğu sevdiğinden uzaktaydı. Bir çocuğu da vardı. Ama bu haber herkesi üzdü

REKLAM

Tolga Karel babasının ölüm haberini sosyal medyadan paylaştı. Tolga Karel babasının ölüm haberini alınca sosyal medyadan paylaşım yaparak “Bu dünyadan adam gibi bir adam geçti.

Rabbim sana şükürler olsun, onu benim babam olarak dünyaya getirdiğin için. Koca yürekli babam, ışıklar içinde uyu. Ama ben gelmeden ölme demiştim sana, hani beni bekleyecektin baba…” notunu yazdı.

Tolga Karel’in babası Tufan Karel son yolculuğuna uğurlandı. ABD’de olan Tolga Karel cenaze törenine katılamadı.

REKLAM
X

Tufan Karel, Karacaahmet Camii’nde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı. Snob Magazin’in haberine göre; ceneze törenine Tolga Karel’in görüşmediği oğlu Cihangir ve eski eşi manken Günay Musayeva katıldı.

Torun Cihangir Türk bayrağına sarılı dedesinin ta-but-u başında gözyaşlarına boğulduğu görüldü.

Günay Musayeva geçtiğimiz yıl yaptığı bir açıklamada “Oğlum babasını tanımıyor. Cihangir babasına dair hiçbir şey bilmiyor. O yüzden adını da görüntüsünü de bilmiyor” demişti.

Oğlu ile görüşmediği sırrı cenazede ortaya çıktı

İlgilini çekebilir  MENİSKÜS, DİZ AĞRILARI VE KİREÇLENME İÇİN

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz