Tolga Savacı kimdir aslen nerelidir kaç yaşında? Tolga Savacı şu an ne yapıyor, nerede yaşıyor? Tolga Savacı instagram fotoğrafları ve tüm detaylar

REKLAM
X

Tolga Savacı’nın son haline bakın otomobil tamircisi oldu Tolga Savacı bir dönemin önde gelen isimlerinden biriydi. Yeşilçam denilince akla gelen isimlerden biri olan Tolga Savacı uzun bir aradan sonra yeniden gündemde. 53 yaşında olan aktörün bu kez gündeme gelme nedeni oyunculuğu değil seçtiği yaşam tarzı.

Türkiye’yi terk ederek Amerika’nın New Jersey eyaletinde yaşamaya başlayan Tolga Savacı, oyunculuğa kafa çevirmiş gibi gözüküyor. Hobisi olan oto tamirciliğine başlayan Tolga Savacı hayat arkadaşı Nermin Bezeci ile Amerika’da yaşamaya devam ediyor.

Tolga Savacı kimdir aslen nerelidir kaç yaşında? Tolga Savacı şu an ne yapıyor, nerede yaşıyor? Tolga Savacı instagram fotoğrafları ve tüm detaylar internethaber’de. Tolga Savacı’nın son haline bakın otomobil tamircisi oldu Tolga Savacı bir dönemin önde gelen isimlerinden biriydi.

 

 Yeşilçam denilince akla gelen isimlerden biri olan Tolga Savacı uzun bir aradan sonra yeniden gündemde. 53 yaşında olan aktörün bu kez gündeme gelme nedeni oyunculuğu değil seçtiği yaşam tarzı. Türkiye’yi terk ederek Amerika’nın New Jersey eyaletinde yaşamaya başlayan Tolga Savacı, oyunculuğa kafa çevirmiş gibi gözüküyor. Hobisi olan oto tamirciliğine başlayan Tolga Savacı hayat arkadaşı Nermin Bezeci ile Amerika’da yaşamaya devam ediyor.

Tolga Savacı kimdir aslen nerelidir kaç yaşında? Tolga Savacı şu an ne yapıyor, nerede yaşıyor? Tolga Savacı instagram fotoğrafları ve tüm detaylar internethaber’de. Tolga Savacı’nın son haline bakın otomobil tamircisi oldu Tolga Savacı bir dönemin önde gelen isimlerinden biriydi. Yeşilçam denilince akla gelen isimlerden biri olan Tolga Savacı uzun bir aradan sonra yeniden gündemde. 53 yaşında olan aktörün bu kez gündeme gelme nedeni oyunculuğu değil seçtiği yaşam tarzı. Türkiye’yi terk ederek Amerika’nın New Jersey eyaletinde yaşamaya başlayan Tolga Savacı, oyunculuğa kafa çevirmiş gibi gözüküyor. Hobisi olan oto tamirciliğine başlayan Tolga Savacı hayat arkadaşı Nermin Bezeci ile Amerika’da yaşamaya devam ediyor.

İlgilini çekebilir  Mide ağrısına ne iyi gelir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz