Milyonlarca SSK, Bağ-Kur ve emekli sandığı olan emekliyi ilgilendiren flaş bir ilerleme yaşandı. Yapılan duyuruda emeklilere 14 bin 500 TL verileceği açıklandı..Ayrıntılar Haberin Devamındadır..

REKLAM

Emekli promosyonlarında her gün yeni ilerlemeler duyurulmaya devam ediyor. Buna göre kamu bankalarından promosyon ödemelerinde ne vakit aksiyon alınacağı merakla bekleniyordu. Hükümete yakın kaynaklar ve bankacılık pazarında ki isimlerden gelen açıklamalar ile beraber promosyon ödemelerinde kamu bankalarının Ekim ayı itibariyle yeni rakamlarını açıklaması bekleniyor.

Buna göre ise SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı’ndan emekli olan vatandaşlar o tarihe kadar maaşlarını taşımamaları halinde kamu bankalarından 14 bin 500 TL’ye varan promosyon ödemesi alabilecekler.

14 BİN 500 TL VERİLECEK

REKLAM
X

Kamu bankaları doğrulusunda başlatılacak olan yeni promosyon kampanyasında gündemde yüzde 2000 zam var. Buna göre ise emeklilere güncel olarak 750 TL ödeme yapan kamu bankaları yapılacak zam ile beraber rakamları 14 bin 500 TL’ye kadar yükselteceği belirtildi. Seçim evvel kamu bankalarından verilebilecek promosyon rakamları ile beraber emekliler biraz olsun rahat soluk alabilecek.

Yaşanan ilerlemeler ışığında ise ne vakit promosyon ödemelerinde yeni devreye geçilecek araştırılmaya devam ediyor. Buna göre ise detaylar ve yeni ilerlemeler başka sayfada yer alıyor. Türkiye’nin emekli promosyon haberciliğinde ki en mühim adresi olan Kamu Gündemi; bankacılık pazarından elde ettiği iddia niteliğinde ki verilere göre kamu bankalarında ciddi bir hazırlığın bulunduğunu aktarıyor.

Kredi paketi duyurmaya hazırlanan hükümet bu süreçte kamu bankalarından emeklilere vereceği yüksek promosyon ile beraber kaybettiği emeklileri yine kazanacak. Hükümete yakın kaynaklar doğrulusunda verdiği talimatlar tarafında kamu bankalarında promosyon çalışmalarının bulunduğu aktarılıyor.

Buna göre ise ilk etapta rakamı yine yükseltmemek adına kamu bankalarından ciddi bir yüksek promosyon öneriyi ile beraber milyonlarca emekliye resmen para dağıtılacak. Kamu bankalarının emekli promosyonunda ki en mühim tarihleri arasında Ekim ayı veriliyor. Bu ay belirtiler TOKİ projeleri ardından ay sonuna doğru icralık borçlar amacıyla de istikbal açıklamalar ile beraber gündemde EYT, promosyon ve kredi paketleri yer alacak. Bu çalışmalarında Ekim ayı itibari ile beraber konuşulması bekleniyor

İlgilini çekebilir  Ek ödemeler peş peşe hesaplara yatacak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz