Yeşilçam’ın ‘4 Yapraklı Yonca’sından Fatma Girik’in vefat etmesiyle, Türkan Şoray, Filiz Akın ve Hülya Koçyiğit gündeme geldi. Yapılan paylaşım sosyal medya kullanıcılarını ikiye böldü. Peki neden

İstanbul’da tedavi gördüğü hastanede 24 Ocak günü hayata veda eden Yeşilçam’ın usta ismi Fatma Girik, bugün Muğla’nın Bodrum ilçesinde düzenlenen törenin ardından gözyaşlarıyla toprağa verildi.

Yeşilçam’ın ‘4 Yapraklı Yonca’sı olarak anılan Fatma Girik, Türkan Şoray, Filiz Akın ve Hülya Koçyiğit acı haberin ardından tekrar gündeme geldi.

Bir sosyal medya kullanıcısının yaptığı “Bazı akşamlar Tatlı Hayat’ı izliyorum Teve2’de. Türkan Şoray baya baya kötü oyuncu ya…

Hele Haluk Bilginer’in şovunun yanında baya amatör oyuncu gibi kalıyor.” yorumuyla Twitter ‘da gündem olan Türkan Şoray, sosyal medya kullanıcılarını ikiye böldü.

Bir kesim paylaşımı yapan kişiyi sert bir dille eleştirerek, Türkan Şoray’ın oyunculuğuna övgü yağdırırken, bir kesim de ‘Sultan’ın yaş alması ve hastalığı sebebiyle eskisi gibi oyunculuk yapamadığı yönünde görüş bildirdi.

REKLAM
X
İlgilini çekebilir  Maymun Çiçeği Belirtileri ve Korunma Yolları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz