Uğur Dündar’dan kötü haber. Gazeteci Uğur Dündar sosyal medya hesabından kötü haberi verdi. Son durumu kendisi paylaştı.               

REKLAM
X

Usta gazeteci koronavirüse yakalandığını duyurdu. Gazeteci Uğur Dündar kendiyle ilgili kötü haberi sosyal medyadan duyurdu. Twitter’dan açıklama yapan usta gazeteci, koronavirüse yakalandığını açıkladı. “Ülkedeki pozitif vaka patlamasından biz de nasibimizi aldık” diyen Dündar’ın paylaşımı şu şekilde:

Ülkedeki pozitif vaka patlamasından biz de nasibimizi aldık ve Covid-19 test sonucum pozitif çıktı. Neyse ki aşılarım tam. Şimdilik hafif seyrediyor. İyi dileklerinize şimdiden çok teşekkürler..

YILMAZ ÖZDİL DE KORONAYA YAKALANMIŞTI

Başka bir usta gazeteci olan Yılmaz Özdil de, koronavirüse yakalandığını duyurmuştu. Gazetedeki köşesinden hastalığa yakalandığını duyuran Özdil, bir süre istirahat edeceğini açıklamıştı. Özdil sosyal medya paylaşımında, “Arayan soran, mesaj atan, tavsiye veren, dünyanın en büyük ailesine yürekten teşekkür ederim.” ifadelerini kullanmıştı.

İlgilini çekebilir  371 firma ve 559 hileli ürün! Mideniz bulanacakTarım ve Orman Bakanlığı'nın yaptığı kontroller sonucunda, taklit veya tağşiş yapıldığı kesinleşen 371 firmaya ait 559 parti ürün tespit edildi. Vatandaşların hayatını ve sağlığını tehlikeye düşürecek şekilde bozulmuş, değiştirilmiş ve tağşiş edilmiş ürünlere ait bilgiler bakanlık tarafından tek tek açıklandı. İşte detaylar...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz