Ünlü Astrolog Kassandra 3 Tarih Verdi… Ünlü Astrolog Kassandra Çok kötü şeyler olacak diyerek 3 tarih verdi.Çok kötü şeyler olacak diyerek 3 tarih verdi. Kassandra her şeyi anlattı Ünlü astrolog… Ayrıntılar haberin devamındadır.

REKLAM

11 Mayıs itibari ile Jüpiter’in de Koç burcuna geçmesiyle birlikte, dünyada liderlerin ani gerilimlerine tanık olabiliriz.

30 EKİM’İ NOT ALIN

Genellikle 30 Ekim’de başlayacak olan Mars Retro’su dünyada çok ciddi krizleri, siyasi anlaşmazlıkları, çatışmaları ve s-avaşları te-tikleyecek gibi duruyor. Mars mücadele, şiddet ve terör ile alakalıdır.

REKLAM
X

30 Ekim 2022-12 Ocak Ayı 2023 arasında İkizler burcunda olacak astrolog Kassandrasunda, siber saldırılar, hava sa-ldırıları, etkileşim ağlarının sınırlandırılabileceği vakitler olabileceğine işaret ediyor.

Savaş’ta Rusya Ukrayna hem de çogu ülke zarar görecek Enflasyon yani yaşam pahalığı doruk yapacak. Besin fiyatları akaryakıt fiyatlarıyla yarışır duruma gelecek. Onun amacıyla bir an evvelce barış gelmesi gerekiyor.

Ama ben savaş 1-2 gün içersinde biter diyenler kadar iyimser değilim. İki liderde de geri ismim atacak ya da alttan alacak bir karakter sergilemiyor. Bu sebeble her 2 ülkeden de fazlaca insan hayatından olacaktır

İlgilini çekebilir  Dünya bu görüntüleri konuşuyor! Gökten yağmur gibi yağdı herkes kıyamet alameti olarak görüyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz