Ünlü Oyuncu  Cinsiyet değiştirme ameliyat oldu. Cinsiyet değiştiren ünlü isimler arasına bir yenisi daha eklendi. İşte o isim…Ayrıntılar Haberin Devamındadır..

Ameliyattan sonra adını Atlas Karan Tümlüer olarak değiştiren ünlünün son hali ortaya çıktı. Başrollerini Berk Atan, Eda Ece ve Seren Şirince’nin paylaştığı İlişki Durumu Karışık dizisindeki Gülendam karakteriyle tanınan Aybike Esin Tümlüer cinsiyet değiştirdiği haberleriyle bir dönem magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

2017 yılında cinsiyet değiştirme operasyonu geçiren oyuncu Aybike Esin Tumluer, adını Atlas Karan olarak değiştirmişti. Tumluer’in son halini görenler şaşkına döndü. Peki Aybike Esin Tumluer kimdir? İşte Aybike Esin Tumluer son hali…2017 yılında erkek olan Aybike Esin Tümlüer, adını Atlas Karan Tümlüer olarak değiştirdi.

Tumluer’in Instagram hesabından yaptığı paylaşımını görenler gözlerine inanamadı. İlişki Durumu Karışık dizisindeki bebek bakıcısı Gülendam rolüyle ünlenen oyuncunun yeni imajı sosyal medyada gündem oldu. Peki Aybike Esin Tumluer kimdir? İşte Aybike Esin Tumluer son hali…

REKLAM
X

Aybike Esin Tumluer Kimdir?Aybike Esin Tumluer, 1988 yılında dünyaya geldi. Haliç Üniversitesi Konservatuar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olduktan sonra İnternational School of Comic Acting’de drama ve tiyatro oyunculuğu eğitimi aldı.

2017 yılında vizyona giren ‘Şansımı Seveyim’ adlı Sinema filminin yanı sıra ‘Her Şey Yolunda Merkez’ ve ‘İlişki Durumu Karışık’ isimli dizlerin kadrosunda yer aldı.Sesli Güldüm’ komedi programında ise, ‘Kocasız Okşan’ karakterine hayat verdi. İki yıl önce cinsiyet değiştiren Aybike Esin Tumluer, Atlas Karan Tumluer ismini aldı.

İlgilini çekebilir  DÜŞÜNCE BİLE

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz