Hafta içi her gün ekrana gelen Sabahın Sultanı Seda Sayan programı yayınlanmadı. Seda Sayan’ın sağlık durumuyla ilgili son dakika açıklaması geldi. Sabahın Sultanı programı sağlık sorunları sebebiyle ara verdi.

REKLAM

Sabahın Sultanı Seda Sayan yeni bölümü yayınlanmayınca gözler Seda Sayan’a çevrildi. Sabahın Sultanı Seda Sayan neden yok araştırılırken ünlü şarkıcıdan kötü haber geldi.

Program sayfasından yapılan son dakika açıklamasında “Değerli izleyicilerimiz, hafta içi her gün yayınlanan programımız Sabahın Sultanı Seda Sayan’a kısa bir sağlık arası veriyoruz! Canlı yayınımız çok kısa bir süre sonra kaldığı yerden devam edecek…” denildi.

Sabahın Sultanı Seda Sayan programı ile sevenlerinin karşısına çıkan Seda Sayan dün programa çıkmadı ve program yayınlanmadı. Magazin kulislerinde konuşulan iddiaya göre Seda Sayan’ın koronavirüse yakalandığı belirtildi.

REKLAM
X

Çıkan bu iddiaların ardından Sabahın Sultanı Seda Sayan isimli programın sunucusu Seda Sayan Instagram sayfasından bir açıklama yaptı. Böylece Seda Sayan’ın sağlık durumu netliğe kavuştu.

Sabahın Sultanı Seda Sayan yeni bölümü yayınlanmayınca gözler Seda Sayan’a çevrildi. Sabahın Sultanı Seda Sayan neden yok araştırılırken Seda Sayan’ın koronavirüse yakalandığı iddia edildi.

Sabahın Sultanı Seda Sayan yeni bölümleri iki gündür ekrana gelmiyor. 4 Ocak Salı günü de yayınlanmayan programın ne zaman ekrana geleceği merak konusu oldu. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz