enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp
DOLAR
31,1476
EURO
33,8623
ALTIN
2.041,13
BIST
9.275,35

Uyku testi Otel Tatil Döviz Borsa

Uyku testi Otel Tatil Döviz Borsa

İnsanın seçimleri ve farkında olmadan yaptığı her şey karakteri hakkında bilgi verebilir. Çünkü vücudun her tepkisi aslında bir ipucudur. Uyku pozisyonunun kişiliğinizin her yönü hakkında bilgi verdiğini biliyor muydunuz? Bu kişilik testinde uyku pozisyonunuza göre gizlediğiniz karakter özelliklerinizi açıklıyoruz. Tek yapmanız gereken 1’den 4’e kadar numaralandırdığımız uyku pozisyonlarından birini seçmek. Beyniniz nasıl çalışıyor öğrenmeye hazırsanız başlayalım…

Kişilik testleri beynin işleyişini öğrenmenin, hafızanın derinliklerine inmenin en keyifli yolu. Karakterinizde sakladığınız gizli yönlerle yüzleşmeye hazır mısınız? Uyku pozisyonuna göre hafızanız ve hayatınızda sizi esir alan duygularınızla ilgili detayların ortaya çıktığını biliyor muydunuz? Uyku pozisyonu insanın kişiliğiyle ilgili birçok şeyi anlatıyor.

REKLAM
X

KİŞİLİK TESTİ NASIL ÇÖZÜLÜR?

Kişilik testlerinin bilimsel bir tarafı yok. Fakat insanı eğlendirirken düşünmeye yönlendiren ve bunu yaparken keyif veren bir tarafı var. Uyku pozisyonundan yola çıkarak bir kişilik testi hazırladık. Testin iyi sonuç vermesi için düşünmeden, bilinçaltının doğrudan seçtiğini işaretlemek gerekiyor. Bu testte tüm gizli duygular ortaya çıkıyor.

1 NUMARA

Sakinsiniz

Sakin ve rasyonel bir yapınız var. Sizi kolay kolay hiçbir şey üzemez. Düzenli bir yaşam tarzı sizin için ideal. Ancak bazen gereksiz inadınız fırsatları alt üst ediyor. Çünkü siz sadık birisiniz. Tek ihtiyacınız olan zekanızı kullanmak için daha fazla açık fikirli olmak.

2 NUMARA

Korumacısınız

Koruma iç güdüsü sizde en çok öne çıkan özellik. Rahatlığı ve güveni seviyorsunuz. Dışarıdan sert görünebilirsin ama içeride ilişkilere değer veren, yumuşak kalpli bir bireysin. Ancak endişelenme eğiliminiz bazen gereksiz strese neden olabilir. Kendinizi bırakıp rahatlamanın sorun olmadığını kendinize hatırlatmanız çok önemli.

3 NUMARA

Kontrolcüsünüz

REKLAM
X

Siz tam bir kontrol manyağısınız. Hedefler sizi fazlasıyla yoruyor. Odaklanma isteği sizi bazen dağıtıyor. Muhtemelen dışa dönük ve sosyal biri olarak algılanıyorsunuz, ancak bazen eleştirilere karşı aşırı duyarlı olabiliyorsunuz. Bu pozisyon yaratıcılığı artırabileceği gibi fiziksel rahatsızlıklara da neden olabilir. Egzersiz yapın ya da biraz mola verin.

4 NUMARA

Uyumlusunuz

Uyumlusunuz ve kendinize güveniyorsunuz. Problem çözmede beceriklisiniz, ama insanlara kolay güvenmek sizi yıpratıyor. Bu aynı zamanda karar verme yeteneğinin eksikliğine ve erteleme eğilimine de işaret ediyor olabilir. Bu yüzden bir yapılacaklar listesi oluşturmak ve hedefler belirlemek size iyi gelecek.

REKLAM
X

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.