Esra Erol’da programında hikayesiyle herkesi televizyona kilitleyen Fatma’nın doğum yapması gündem olmuştu. Bebeğinin sağlık durumunun iyi olmadığı söylenmişti. Kötü haber duyuruldu.

REKLAM

Esra Erol’da programına katılan, evli ve 2 çocuk babası olan Ahmet’e kuma olarak kaçan Fatma tekrar gündeme geldi. Geçtiğimiz günlerde hikayesiyle yürekleri burkmuştu. Henüz yeni doğum yapan Fatma’nın bebeğinin sağlık durumu iyi değildi. Bebeğe bakamadığı söyleniyordu. Fatma’nın bebeğinden üzücü haber geldi.

Kötü haberi duyurdu Esra Erol’da aranan %45 engelli raporu bulunan Fatma’nın hikayesi kimi zaman hüzünlendirirken kimi zaman sinirlendirmişti. Evli ve 2 çocuk babası Ahmet ile aşk yaşayan ve ona kuma giden Fatma bütün ısrarlara rağmen ailesinin yanına dönmemişti. Bunun üzerinde geçtiğimiz haftalarda bebek dünyaya getirdi. Bebeğine tek başına bakmaya çalışan Fatma’nın bebeğinin sağlık durumu kötü olduğu söylenmişti. Üzen haber geldi. İşte detaylar…

Esra Erol’da tanındı

REKLAM
X

Geçtiğimiz sezon Esra Erol’da, Ahmet isimli evli bir adama kaçan Fatma, Esra Erol yardımıyla ailesinin yanına geri dönmüştü.

Evli adama kaçmıştı

Bu haber herkesi sevindirmişti. Ancak bu sevinç kısa sürmüştü. Anne Fatma’nın tekrar Ahmet’in yanına kaçtığını söylemişti.

Hamile olduğunu duyurdu.

Daha sonra canlı yayına katılarak hamile olduğunu açıklayan Fatma, bebeğini düşürdüğünü söylemişti.

Bebek dünyaya getirdi

Ancak %45 engelli Fatma temmuz ayında bebeğini dünyaya getirerek herkesi şaşkına çevirmişti.

Bebeğin sağlık durumu

Esra Erol’un ekibinde yer alan Caner Toygar, Fatma’nın bebeğiyle ilgili kötü haberi duyurmuştu. Sağlık durumunun iyi olmadığını söylemişti.

Canlı yayın açıyor

Şimdi ise Fatma’nın sağlık durumu iyi olmayan bebeğiyle TikTok’da canlı yayınlar yaptığı öğrenildi.

Yardım topluyor

Canlı yayında birçok kullanıcının bebek için mama ve bez alınması adına yardım yaptığı öğrenildi.

Esra Erol el atacak mı?

Bebeğin durumu gittikçe kötüye gidiyor. Esra Erol’un bu konuya el atması bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz