Vakıfbank pazar fiyatı 600 bin lira olan daireyi 207 bine satıyor Vakıfbank son derece ideal fiyatlı ve avantajlı ev satışlarına devam ediyor. Onlarca değişik ilana ev sahipliği yapan bankanın yüzlerce ilanına olan ilgiyse büyük. Banka yönünden son eklenen ilana göre, 3+1 daire tam 207 bin lirayla açık arttırma usulüne göre satılacak. Vakıfbank pazar fiyatı 600 bin lira olan daireyi 207 bine satıyor Vakıfbank son derece ideal fiyatlı ve avantajlı ev satışlarına devam ediyor. Onlarca değişik ilana ev sahipliği yapan bankanın yüzlerce ilanına olan ilgiyse büyük. Banka yönünden son eklenen ilana göre, 3+1 daire tam 207 bin lirayla açık arttırma usulüne göre satılacak.

Türkiye’nin en büyük kamu bankalarından birisi olan Vakıfbank ideal fiyatlı ev satışlarına bir yenisini daha ekledi. Banka yönünden paylaşılan son verilere göre, 3+1 daire tam 207 bin lirayla açık arttırmaya koyuldu. Dairenin mühim avantajlarının olması ve genç bulunduğundan kaynaklı süratle satılacağı düşünülüyor. 3+1 Genç Daire 207 Bin Lira Vakıfbank yönünden satılan daireyle alakalı bilgi paylaşımı yapıldı. Evle alakalı bulgular ve detaylar ise şu şekilde:

Apartmanda tespit edilen dairenin 3 odası, 1 salonu, 1 banyosu ve 1 balkonu bulunuyor. Ortalama olarak 165 metrekare genişliğine sahip olan dairenin her bir odası, salon gibi son derece büyük. Krediye ideal olmasıyla beraber kredi de çekilebiliyor.

Isınma tarzına bakıldığın merkezi bulunduğu görülen dairenin tapu hali ise kat mülkiyetli. Binanı 2015 senesinde inşa edilmesiyle beraber dairenin de 7 yaşında bulunduğu görülüyor. Apartmanın 2. Katında tespit edilen dairenin yapı tarzı betonarme. Hali hazırda Vakıfbank gayrimenkul ilanlarından birisi olan dairenin açık arttırma başlangıç fiyatı 207 bin lira.

En yüksek öneriyi veren şahıs evi satın alacak. Banka, açık arttırmaya dahil olmak isteyenlerden 10.350 TL teminat bedeli talep ederken, açık arttırmada en az artış ücreti 2.500 TL.

İlgilini çekebilir  Erdoğan Müjde Diyerek Bu Sözlerle Duyurdu
REKLAM
X

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz