Vatandaşa Rahat Nefes Aldıracak Müjdeli Haber! Flaş Haber.. Resmi Gazete’de de onaylandı. Erdoğan’dan büyük müjde Hepimize Rahat Nefes Aldıracak Müjdeli Haber Az evvelce Geldi!..Ayrıntılar haberin devamındadır. Haberin devamını okumak için gorsele d.okunup diğer sayfaya geçiniz.

Partisinin küme birleşmesi bitişinde TBMM bölgesinde gazetecilere açıklamaya yapan AKP Genel Sorumlusu Recep Tayyip Erdoğan, bayramda ödenecek emekli ikramiyeleriyle ilgili olarak “Çalışma Bakanı’nın söylediği gibi, emekliye bayram ikramiyesi 1100 lira ödenecektir açıklaması yaptı.Denizbank ihtiyaç kredisi kullanacaklar için kampanya başlattığını ilan etti.

Yeni duyurulan kampanya 3.000 TL limitle verilecek. İsteyen müşteriler daha yüksek faiz oranlarıyla daha yüksek limitli ihtiyaç kredisi çekebilecekler. İşte bankanın yeni dönem kampanyası.

1.55, 1.61, 1.65 FAİZLLİ İHTİYAÇ KREDİSİ FIRSATLARINI GERİDE BIRAKTI

Mayıs öncesi en düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyası devlet bankalarında bulunuyordu. Halk Bankası, Ziraat Bankası ve Vakıfbank tarafından ilan edilen kampanya ile bu bankalardan maaş alan müşteriler yüzde 1.55 aylık faiz oranıyla kredi kullanma şansı elde ediyorlar.

Sadece maaş müşterilerinin faydalanabildiği devlet bankalarının kampanyası ise 20.000 TL limitli kredi çekilebilir ve 36 ay vadede ödenebilir.
Maaş müşterisi olmayanlar için devlet bankaları yüzde 1.61, yüzde 69 ve yüzde 1:71 ile kredi verdiler.

Bu dönemde kredi faiz indirimine giden bir diğer banka ise TEB oldu. Kredi puanı yüksek olan müşterileri için TEB 1.65 ile kredi vereceğini açıkladı. Bunun dışında QNB Finansbank 1.79 faizle, İş Bankası 1.90 faizle ihtiyaç kredisi başvurularını değerlendireceğini açıkladı

REKLAM
X
İlgilini çekebilir  Tuzlalılara soruldu! İmamoğlu Cumhurbaşkanı adayı olursa...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz