Bugüne kadar söylediği her şey çıkmıştı! Nostradamus’un tüyler ürperten 2023 kehanetleri!

REKLAM

Ünlü Fransız medyum Nostradamus daha önce kehanetleriyle herkesi şaşırtmıştı. Şimdiye kadar söylediklerinin çoğu gerçekleşen ünlü kahinin 2023 kehanetleri ortaya çıktı. Bakın bizi neler bekliyor…

Fransız medyum Nostradamus, dünyamızın ne vakit ve iyi mi yok olacağına dair toplamda 6338 kehanet yazmıştı. Bugüne kadar bu kehanetlerin neredeyse %70’i gerçekleşti. Adolf Hitler ‘in yükselişi, II. Dünya Savaşı, Fransız Devrimi, Atom Bombası benzer biçimde öngörülerde bulunduğu söylenmişti. Pandeminin bile kehanetleri arasında yer aldığı iddia edilen Nostradamus’un 2023 yılına ilişkin kehanetleri ortaya çıktı. İşte detaylar.

2023 kehanetleri

REKLAM
X

Nostradamus’un şimdiye dek söylediği kehanetlerinin %70’inden fazlasının gerçekleştiği iddia ediliyor. Tam adı Michel de Nostradame’dir. Sadece ünlü kahinin yazdığı şifreli kehanetler hala ilgi görmeye devam ediyor. 2023 senesinde bizi bekleyen birtakım şeyler de Nostradamus tarafınca yorumlandı.

Dünya s*avaşı

Nostradamus, 2023 kehanetlerinde yer edinen dünya savaşı hakkında şöyle diyor: “Büyük savaşın 7 ayında insanlar kötülük yapmaktan öldü.”

Nostradamus’un bu kehaneti, Ukrayna’daki harptan meydana gelen başka ve daha büyük savaşın çıkabileceğini açıklıyor. Ayrıca ABD’yi nükleer savaşa sürükleyecek bir Çin-Tayvan gerilimi de bu kehaneti işaret ediyor. Ünlü medyum, Fransa’da bulunan Rouen ve Evreux şehirleri hakkında ise ‘Krala yenilmeyecek’ yorumunu yapıyor

Mars görevi

Mars hakkında da kehanette bulunan Nostradamus, Kızıl Gezegen’deki insan kolonisi projesini öngörmüş benzer biçimde görünüyor. Elon Musk, insanları Mars’a gönderme isteği bulunduğunu açıklamış ve 2029 yılına kadar oraya gidileceğini belirtmişti.

Yeni Papa

Nostradamus’un 2023 yılı için yaptığı tahminler içinde Papa Francis’in yerini alacak başka bir Papa var. Kâhin’e göre, Papa Francis son gerçek Papa olacak ve onun yerini alacak olan Papa bir skandal yaratacak.

“mukaddes Roma Kilisesi’nin son zulmünde, sürüsünü biroldukça sıkıntı arasında besleyecek olan Romalı Peter olacak, peşinden yedi tepeli şehir yok edilecek ve korkunç Yargıç insanları yargılayacak.”

semandeki a*teş Nostradamus, Kraliyet binasının üzerinde ateş olacağını tahmin etti. Bu kehanet, ‘medeniyetin küllerinden yeni bir dünya düzeninin doğacağı’ şeklinde yorumlandı. Bazıları da bunun dünyanın sonu ya da yeni bir dünya düzeninin başlangıcı olabileceğine inanıyor. Yeni dünya düzeni Nostradamus kehanetlerinde iki büyük gücün bir araya gelen yeni ittifakından bahsediyor. Kehanetlerinde bu ittifakın güçlü bir adamla zayıf bir adamın veya bir adam bir kadın önder içinde olacağını söylüyor. İttifak işe yarıyor gibi görünecek sadece iyi etkileri uzun sürmeyecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz