İngiltere’de 27 yaşında iki çocuk annesi Josie King bir erkek çocuk dünyaya getirdi. Genç anne yeni doğan bebeğine verdiği isim ile gündem oldu.

Yeni Doğan Bebeğine Verdiği İsime Din Adamları Tepki Gösterdi: İşte Çok Tartışılan O İsim!

İngiltere’de 27 yaşında iki çocuk annesi Josie King bir erkek çocuk dünyaya getirdi. Genç anne yeni doğan bebeğine verdiği isim ile gündem oldu. Bebeğin ilginç ismi üzerine bütün halk tepki gösterdi. Detaylar galerimizde.

İngiltere’de duyanları şaşkına çeviren bir olay meydana geldi. Josie King isimli kadının, bir süre önce erkek bebeğini dünyaya getirdi. Yeni doğan bebeğine verdiği isim ile gündem oldu. Genç kadın doğum yaptıktan sonra bebeğine çok ilginç bir ad koydu.

BEBEĞİNE VERDİĞİ İSİMLE GÜNDEM OLDU

Genç kadın yeni doğan oğluna uzun süre isim aradı. Hangi ismi koyacağına karar veremedi. En sonunda minik bebeğe koyduğu isim is herkesi çok şaşırttı. Genç annenin bebeğe verdiği isim üzerine öğrenen herkes tepki verdi. Olay sosyal medyada da gündem olunca tepkiler daha da büyüdü. Josie King minik oğluna verdiği ismi İngiliz şovmen Jeremy Vine’ın TV programına çıkarak kamuoyu ile paylaştı. Fakat vatandaşlar, çok geçmeden kadına tepki gösterdi. Detaylar haberimizde…

Bir bebeğe sahip olmak dünyada ki en güzel şey olabilir. Anne olmak isteyen her kadının yaşmak istediği bir durumdur. Bebeklerin sağlıklı olması için her anne her şeyi yapar.

BEBEKLERİN İSİMLERİ ÇOK ÖNEMLİDİR

Bebeklerin sağlıkları kadar isimleri de anneler için önemlidir. Bütün hayatı boyunca kullanacağı ismi seçmek ve onu tanımlamak oldukça önemlidir.

BEBEĞİNE VERDİĞİ İSİM YÜZÜNDEN TEPKİ ALDI

İngiltere’de yaşayan bir kadın ise bebeğine uzun süre isim aradıktan sonra seçtiği isim ile gündem oldu. Josie King isimli kadının oğluna verdiği isim duyanları çok şaşırttı.

İlgilini çekebilir  35 Yaşında Biten Bir Hayat

BEBEĞİNE ŞEYTAN İSMİNİ VERDİ

Genç anne oğluna Lucifer (Şeytan) ismini verdi.

KENDİMİ DİNDAR OLARAK ADLANDIRIYORUM

Kendisine yönelik tepkilerle ilgili konuşan Josie King ise, “Evet, oğluma verdiğim isim başkalarına garip gelebilir ama ben bu ismi seviyorum. Hristiyanlıkta bu kelime şeytan anlamına gelebilir fakat ben kendimi dindar olarak tanımlamıyorum” şeklinde konuştu.

REKLAM
X

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz